MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Focus Go

Ak ste fanúšikom jednoduchosti a prehľadnosti, možno vás zaujme práve táto aplikácia. Jedná sa totiž o veľmi jednoduchú galériu, ktorá obsahuje len základné funkcie. Výhodou je veľmi pohodlné používanie. Jednotlivé obrázky sú usporiadané podľa času, inú možnosť radenia budete hľadať márne. Obrázky je samozrejme možné zdieľať a mazať. Aplikácia obsahuje 3 druhy náhľadu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Contour level wallpaper

Jednoduchá aplikácia, ktorá ponúka dve funkcie. Funguje ako aplikácia, v ktorej si môžete stiahnuť a nastaviť pozadie, ale aj ako vodováha. Na výber máte z dvoch režimov vodováhy. Aplikácia je veľmi jednoduchá a jej ovládanie nebude žiadnym problémom.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Animal Rescue 3D

Zábavná hra na skrátenie dlhej chvíle. V hre ovládate skupinku zvieratiek, ktoré sa snažia prejsť cez cestu a musíte sa vyhnúť prichádzajúcim autám. V hre sa nachádza viacero levelov rôznych obtiažností, niektoré z nich vám dajú zabrať.

Verzia: 1.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.9
Aktuálna cena: Zdarma

Circle Risk

V tejto hre ovládate postavu, ktorá beží vo vnútri kruhu. Vaším cieľom je vyhýbať sa prekážkam skákaním. Level je prejdený vtedy, keď prejdete po celom kruhu, čím ho vyfarbíte.

Verzia: 0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+