MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

  • Tip: Hľadáte nový smartfón, príslušenstvo či zariadenia do smart domácnosti? Tie najlepšie ponuky nájdete na www.androidmania.sk.

Lidl Plus

Zákazníci v aplikácii Lidl Plus nájdu aktuálnu ponuku, letáky a omnoho viac. Oficiálne bola spustená 7. januára 2020 a od tej doby si ju obľúbilo už početné množstvo Slovákov. Jedna aplikácia teraz zastrešuje vernostné karty, špeciálne zľavové kupóny alebo aj stieracie žreby.

Používateľské prostredie je prehľadne rozdelené do štyroch záložiek – Domov, Kupóny, Letáky a Viac. Pohyb v menu je veľmi jednoduchý a celkovo hodnotíme aplikáciu ako používateľsky prívetivú a prehľadnú. Nechýba ani mapa s Lidl predajňami, z ktorých si môžete vybrať tú svoju.

Verzia: 14.14.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 14.14.4
Aktuálna cena: Zdarma

Brain Challenge Pro

Druhou appkou na dnešnom zozname najsťahovanejších nových aplikácií je Brain Challenge Pro. Ide v nej o to, aby ste si precvičili vaše mozgové závity. V logickej hre je zakomponovaných niekoľko jednoduchých a edukačných lekcií, ktoré vás prinútia rozmýšľať. Prejdením zopár úrovní pred školou či prácou si dobrým spôsobom rozcvičíte vašu myseľ na daný deň pred vami.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Soap Cutting

Milovníci v dnešnej dobe populárnych ASMR videí si určite obľúbia túto hru. Sledovať vyrezávanie do mydiel je jednou z najuspokojujúcejších sekcií ASMR videí. Hra Soap Cutting je veľmi uspokojivá a vyrezávať môžete hneď niekoľko druhov mydiel. Pred stiahnutím si však určite pozrite na YouTube nejaké to ASMR video, aby ste vedeli, o čo v podstatne ide.

Verzia: 2.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.4
Aktuálna cena: Zdarma

Tap Tap Fish – Abyssrium Pole

Táto novinka je ďalšou hrou z kategórie stále populárnejších klikačiek. Tentokrát sa budete starať o vaše vlastné akvárium, lokalizované v Arktickom oceáne. Jednoduchým klikaním si doň budete pridávať rastliny a ryby, no neskôr sa dostane aj na zvieratá, ako polárne medvede, arktické líšky a ďalšie rôzne vodné živočíchy. Zaskočiť však dokáže prítomnosť tučniakov na severnom póle.

Verzia: 1.0.18
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.18
Aktuálna cena: Zdarma

Stick League: Battle Ultimate

Reč je o vcelku návykovej bojovej hre, ktorá si samozrejme svoje miesto v Obchode Play našla iba nedávno. Máte šancu sa zapojiť so svojim stickmanom do veľkej vojny, v ktorej musíte ukázať svoje bojové schopnosti. Vyhrané súboje vám poodhalia príbehovú časť tejto hry. Ako je možné vidieť, hra je inšpirovaná animovaným seriálom Naruto.

Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma

13.1.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+