MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

The Videokid

Zábavná retro hra, v ktorej hádžete videokazety. Stanete sa chlapcom, ktorý jazdí na skateboarde. Prechádzaním levelov získavate nové schopnosti, viete robiť nové triky a, samozrejme, nechýbajú ani zaujímavé outfity. Všetko to umocňuje grafika, ktorá vás dostane späť do 80/90-tych rokov.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Fireballz: Lava Labyrinth

Hra, v ktorej zapojíte svoje logické myslenie a reflexy. Prechádzajte bodkami a vypáľte svojich nepriateľov. V ceste vám stoja prekážky, ktorým sa musíte vyhnúť, inak vaša lávová cesta skončí. Najväčším nebezpečenstvom sú ľadové gule. S nimi sa zahrávať nesmiete, pretože váš oheň dokážu uhasiť.

Verzia: 0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Yoga for Complete Beginners

Ak ste niekedy premýšľali nad tým, že začnete s yogou, toto by mohla byť aplikácia, ktorá vás prevedie všetkým, čo k tomu potrebujete. Obsahuje zaujímavé (a kvalitné) videá, v ktorých sú vysvetlené všetky základné pózy a podobne. Vybrať si môžete hudbu, ktorá vás bude sprevádzať. Aplikácia je zameraná na úplných začiatočníkov a tomu je všetko prispôsobené.

Verzia: 3.8.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.8.4
Aktuálna cena: Zdarma

1Weather:Widget Forecast Radar

Aplikácií s počasím nie je nikdy dosť a tu je ďalšia, celkom podarená. S aplikáciou 1Weather získate prehľad o počasí. Budete vedieť, aká bude teplota, zrážky, uvidíte radar a omnoho viac.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Ak aj vy viete o nejakej novej dobrej aplikácii či hre, neváhajte a dajte nám o nej vedieť v komentároch pod týmto článkom.

27.4.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+