MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom.

Snaker.io!

Radi ste hrávali klasického hadíka? Remakov tejto legendárnej hry je už poriadne veľa a toto je jeden z nich. Nesnaží sa zaujať čo najlepšou grafikou, kompenzuje to dobrou hrateľnosťou a dokáže vás na nejakú chvíľu zabaviť. Aplikácia je v Google Play úplnou novinkou a ocenia ju všetky vekové kategórie.

Verzia: 1.40
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.40
Aktuálna cena: Zdarma

Stack Fall

Podobných hier je v Google Play viacero, no každá má svoje čaro. Jednoduchá a účelná grafika a výborná hrateľnosť robia z hry Stack Fall parťáka na dlhé chvíle. V tejto hre ovládate loptičku a vaším cieľom je dostať sa dole čo najrýchlejšie, avšak brániť vám v tom bude viacero objektov.

Smart Scanner QR: Barcode Scanner 2019

Ďalšia podarená aplikácia, s ktorou naskenujete 2D kódy. Jej ovládanie zvládne každý, je jednoduchá a prehľadná. Pre rôzne typy naskenovaných výsledkov existujú rôzne možnosti, ktoré si môžete vybrať, napr. čítanie textu, zdieľanie odkazu, vytáčanie telefónneho čísla, odosielanie e-mailov, získavanie kontaktných informácií. Vo vašom zozname a pripojení WIFI atď.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Calculator

Ako názov napovedá, jedná sa o kalkulačku. A celkom schopnú. Základom je vydarený jednoduchý dizajn, pripomínajúci Material Design. Aplikácia ponúka štandardnú jednoduchú kalkulačku, ale nachádza sa tam aj vedecká. Vhod príde aj možnosť ukladanie histórie výpočtov.

Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma

Ak aj vy viete o nejakej novej dobrej aplikácii či hre, neváhajte a dajte nám vedieť v komentároch pod týmto článkom.

13.4.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+