MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

TOP Android aplikácie a hry 14. týždňa

Prison Escape: Stickman Adventure

Fanúšik Arsèna Lupina, fiktívneho gentlemana a majstra maskovania, si hovorí Lupin 19. Jeho koníčkom je hľadanie po dobrodružstvách vo väzeniach po celom svete. Všetky výzvy a prekážky sú pre neho zaujímavé. Nič mu pritom nemôže zabrániť v úteku. Každé väzenie má svoje jedinečné vlastnosti, takže sa overujú jeho schopnosti. Ste pripravení spolu s ním vyskúšať väzenia na svete? Táto kreslená hra je veľmi zaujímavou zábavkou s mysterióznym podtónom.

Illustrait

Táto novinka ponúka známe funkcie každého skvelého editora fotografií. Pomocou viacerých nástrojov môžete vytvoriť animáciu z vašich obrázkov. Je možné ich ďalej naštýlovať, poupraviť ich vzhľad, ale z tých najzákladnejších úkonov aj orezať či pridať ďalšie vrstvy, vrátane tej priehľadnej. Nadšenci do úprav obrázkov si prídu na svoje, aj keď ponuka vymožeností je obmedzenejšia, v porovnaní s profesionálnymi programami.

Screen Recorder Pro – Record Game, Video Recorder

Aj napriek tomu, že drvivá väčšina dnešných smartfónov, respektíve ich nadstavieb, disponuje nejakým integrovaným nahrávaním obrazovky, možno vám chýbajú nejaké funkcie, ktoré dokáže vynahradiť táto appka. Tá mimochodom má v Obchode Play veľmi kladné hodnotenie. To aj napriek tomu, že sa v ňom ocitla iba prednedávnom.

Rubik´s Cube

Na záver tu máme ešte známu zábavku, ktorá mnohým dokáže poriadne potrápiť hlavu. Ide o simuláciu skladacia rubíkovej kocky. Virtuálne to samozrejme nie je ani z ďaleka také, ako jej skladacie v realite, no aspoň vám pomôže jej digitálna verzia skrátiť dlhé chvíle. Možno však máte iba jednoducho chuť si pocvičiť svoje mozgové závity hrou na telefóne.

Rubik's Cube
Rubik's Cube
Developer: Aleksey Taranov
Price: Free

TOP Android aplikácie a hry 13. týždňa:

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 13. týždeň 2021

4.4.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+