MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom.

One Hand Operation +

Táto aplikácia vylepšuje a konfiguruje ovládanie systému pomocou gest jednou rukou. Ponúka viacero možností nastavení. Môžete si nastaviť, či budete využívať pravú alebo ľavú ruku. Pre jednotlivé gestá z okrajov obrazovky je možné pre rôzne smery ťahu nastaviť typické funkcie, ako tlačítko Home, Späť, Posledné spustené aplikácie, otvorenie notifikačného panelu alebo vytvorenie snímky obrazovky.

Verzia: 2.1.25.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1.25.0
Aktuálna cena: Zdarma

Returner Zhero – Final Cut

Nová logická “puzzle” hra, ktorá ponúka veľmi peknú grafiku a množstvo zaujímavých levelov. Je premakaná od začiatku až po koniec. Precvičíte si s ňou svoje mozgové závity. Hra nie je zdarma, za všetky tieto funkcie si budete musieť zaplatiť. Jej cena v Google Play je 5,49 €.

Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: 5,49 €
Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: 5,49 €

Snow Drift

Sadnite do auta a premávajte sa po zasnežených cestách. Práve na snehu sa driftuje najlepšie. V hre nájdete množstvo levelov a s vaším postupom odomykáte rôzne autá a iné zaujímavé veci.

Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma

Age Calculator

S touto aplikáciou budete mať prehľad o vašom veku, zistíte, ktorý deň v týždni budete mať nasledujúce narodeniny, uvidíte, koľko dní ste už na svete a podobne.

Verzia: 1.0.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.8
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 10. týždeň 2019
Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 9. týždeň 2019
Náš tip
TOP Android aplikácie a hry týždňa | 8. týždeň 2019
16.3.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+