MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

  • Tip: Hľadáte nový smartfón, príslušenstvo či zariadenia do smart domácnosti? Tie najlepšie ponuky nájdete na www.androidmania.sk.

Music player – Mp3 Player & Audio Player

Vôbec prvou aplikáciou na novoročnom zozname týždňových aplikácií je všestranný prehrávač médií. Prináša skutočne štýlové používateľské prostredie, tak ako variácie rôznych vymožeností. Poteší, že prehrávač je schopný načítať ako zvuk, tak ak video súbor. Vaše piesne je pritom možné usporiadať podľa názvu, autora, žánru či dátumu pridania. Prítomná je aj možnosť vytvorenia svojich vlastných playlistov, multipásmový ekvalizér, alebo aj skracovač zvuku.

Stickman’s Rage: Save The Kingdom

Novinka vás vnesie do diania tejto RPG hry. Séria hier so Stickmanom bola minulé roky veľmi populárna a v edícii Save The Kingdom si vyskúšate rôzne kaskadérske kúsky, aby ste zachránili vaše kráľovstvo, ktoré je napadnuté zlom a monštrami. Hra zabaví určite každého a stojí za to si ju vyskúšať.

Verzia: 1.01
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.01
Aktuálna cena: Zdarma

Pancake Art

Precíznosť je kľúčom k vytvoreniu perfektného zákusku. Toto tvrdí autor hry, ktorý sa vás bude snažiť naviesť k vytvoreniu dokonalej sladkosti. Zahráte sa tak na cukrára, ktorý bude prakticky obkresľovať tvar pochutiny. Skoro vždy sa však dočkáte niečoho iného so zábavným podtónom.

Verzia: 9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 9
Aktuálna cena: Zdarma

Flipper Dunk

Princíp tejto hry môže vyzerať na prvý pohľad veľmi jednoducho, no s určitosťou tomu tak nie je. Ako ste si už mohli domyslieť, cieľom novinky s názvom Flipper Dunk je trafiť basketbalovú loptu do koša, avšak veľmi nezvyčajným spôsobom. Mechaniky hrania sa dozviete po pár minútach v hre. Ide o zábavnú formu mobilného basketbalu, ktorá vás určite nenechá po prehre pokojným.

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

6.1.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+