MojAndroid

Wire Walk

Pamätáte si ešte na hernú pružinu, ktorá musela byť svojho času súčasťou azda každej domácnosti? Čínska pružná hračka vyrobená z plastu dokázala svojou jednoduchosťou zabaviť na dlhé hodiny, pričom podobný cieľ si kladie aj jej elektronická podoba. Uznávam, rozhodne to nie je to neustále naháňanie sa za pružinou po dome, ale za pokus rozhodne stojí aj nový titul dostupný v obchode Play.

https://www.youtube.com/watch?v=5vNR7CWDydI

Metal Slug Attack

Náš dnešný výber je natoľko pestrý, že hernú novinku do svojho zariadenia si tu nájde azda každý Android priaznivec. Výnimku nebudú tvoriť ani fanúšikovia Tower defense hier, pre ktorých si vývojári pripravili titul Metal Slug Attack. Ten ponúkne okrem tradičného herného princípu a úlohy aj jednu nevšednú vec, a síce grafické spracovanie ladené do retro štýlu.

Verzia: 3.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Circlify

Pokračujeme akýmsi logickým titulom, ktorý si za cieľ kladie preveriť vašu pozornosť. Ak sa pýtate prečo, odpoveď je jednoduchá. Úlohou hráča bude totiž pomocou lúča svetla vyžarujúceho z plastovej guľôčky uprostred dvoch okrúhlych platforiem trafiť na medzeru medzi týmito platformami. Inak povedané, ak sa trafíte na istú otvorenú časť inak uzatvoreného kruhu, potom sa daná platforma zruší. Vyhrávate v momente, kedy sa zbavíte všetkých platforiem.

Verzia: 2.1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1.0
Aktuálna cena: Zdarma

LONEWOLF

Strieľačky si v obchode Play získavajú čoraz viac priestoru. Android sa tak postupne uberá po vzore desktopov a herných konzol aj týmto smerom, keď ponúka stále nové a nové možnosti boja so zbraňou v ruke. Tá najnovšia ponúkne príbeh nájomného vraha, ostreľovača, ktorý si za cieľ kladie jediné – zbaviť sa všetkých nepohodlných osôb vo svojom okolí.

Verzia: 1.2.79
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.79
Aktuálna cena: Zdarma

Deul

Verili by ste, že strieľačka a agresívna hra môže byť aj zábavná? Nie? Tak potom by ste sa poriadne mýlili. Dôkazom je náš ďalší, v poradí už piaty titul dnešného výberu, ktorý okrem faktu, že tu budete musieť vraždiť, v sebe ukrýva tiež prvky postrehovej hry. Je tak len na vašej šikovnosti, s akou rýchlosťou sa nepriateľa dokážete zbaviť.

Verzia: 0.20.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.20.0
Aktuálna cena: Zdarma

Futurama: Game of Drones

Obľúbený kreslený seriál si našiel v obchode Play ďalšie teplé miestečko a vystužil hernú ságu s motívom mládežou vyhľadávanej  rozprávky. Aj tentokrát pritom titul ponúkne množstvo dobrodružstva a zábavy, chýbať tu nebudú ani tradiční hrdinovia, či animovaná grafika.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+