MojAndroid

Cut the Rope: Magic

Akiste poznáte obľúbenú hernú sériu Cut the Rope, ktorá sa už v obchode Play nachádza nejaký ten týždeň. Výnimočný logický titul si pritom za tento čas získal množstvo priaznivcov, dôvodov pritom môže byť viacero. Či už si spomenieme na zaujímavý príbeh hry, pekné grafické spracovanie, alebo nutnosť ponamáhať svoj mozog, každý si tu nájde to svoje. Zo slávy svojich predchodcov sa bude snažiť čerpať aj Cut the Rope: Magic, ktorý je najnovším prírastok do rodiny Cut the Rope.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Mad Aces

Letieť v ústrety svojej slobode. Aj takto jednoducho by sa dal popísať cieľ hry Mad Aces, ktorá sa radí do kategórie tzv. Endless runner titulov. Ako to už iste poznáte z konkurenčných hier, aj tu sa vám vašu cestu budú snažiť znepríjemniť rôzne objekty, ktoré nájdete rozmiestnené po hernom pláne, ale aj postavičky, pričom najlepšou možnosťou bude sa im vyhnúť.

TruckSimulation 16

Nepochybne ste si všimli, že v obchode Play sa objavuje čoraz viac simulátorov. Dôvodom je práve obľúbenosť takýchto titulov, ktoré ponúkajú jednoduchý herný princíp, no dostatočne veľký počet možností na to, aby dokázali hráča zaujať. Výnimku netvorí ani TruckSimulation 16, v ktorom, ako už z názvu vyplýva, budete zastávať dôležitú úlohu vodiča kamióna.

Verzia: 1.2.0.7018
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: 1,99 €
Verzia: 1.2.0.7018
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: 1,99 €

Splasheep

Zo sveta vymizli všetky farby? Prečo? Ako je to možné? Práve na tieto otázky budete musieť hľadať odpovede v ďalšom titule nášho pravidelného výberu, ktorým je Splasheep. Bláznivá hra ponúka za cieľ hádzanie oviec do r§rôznych budov, a to tak, aby sa tieto následne zafarbili a vrátila sa im ich zašla sláva. Hráč pritom zafarbí budovy takou farbou, akú bude mať samotná ovca.

Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma

Heatos

Za predpokladu, že nie ste odporcom logických titulov, by ste mali v čítaní pokračovať aj nižšie. Prichádza totiž titul, ktorý svojou kvalitou bez problémov predčí väčšinu konkurentov dostupných v Google Play. Úlohou hráča v Heastos bude pritom zničiť všetky dlaždice s mínusovými číslami a teda preriediť herný plán od číslic siahajúcich pod nulu. Jednoduché? To si myslíte len vy.

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

Snowboard Party 2

Podmienky na lyžovanie, respektíve snowboardovanie nie sú v tejto chvíli na Slovensku práve najlepšie. Ak vám ale obľúbený zimný šport chýba a radi by ste si ho pripomenuli aspoň prostredníctvom hry, potom by titul Snowboard party 2 rozhodne nemal chýbať vo vašou zariadení. Oproti svojmu predchodcovi totiž ponúkne množstvo noviniek i vylepšení.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 4,59 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 4,59 €
22.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+