MojAndroid

Kill Shoot Bravo

Nanešťastie, v prípade nášho prvého titulu môžeme vravieť o aktuálnom príbehu hry. Možno práve boje vo svete inšpirovali vývojárov k tvorbe svojho najnovšieho počinu s názvom Kill Shoot Bravo, ktorý poskytne všetko, čo od takejto hry bude hráč požadovať. Či už pôjde o dávku akcie, množstvo zbraní, alebo ochranných pomôcok, každý si tu nepochybne nájde to svoje obľúbené.

Verzia: 4.6.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.6.1
Aktuálna cena: Zdarma

Artifical Defense

V našom následujúcom titule sa zameriame na umelú inteligenciu. Presnejšie, hra Artifical Defense zaujme skôr tých z vás, ktorí sa zaujímajú počítače. V Real-time stratégii sa vžijete do pozície počítačového systému, ktorý si bráni svoj výkonný server. Ak mu totiž „padne“, hra končí. Rovnako tak tomu bude aj v prípade, ak sa server nedokáže ubrániť nežiadúcim útokom.

https://www.youtube.com/watch?v=Y_h0Oeg5Txo

Tap Tap Dash

Od bojových a strategických hier prejdeme rýchlym krokom k tým jednoduchším. Titul Tap Tap Dash ladený do minimalistického prostredia sa inšpiroval Material dizajnom, čo z neho robí hru s príjemne spracovaný grafickým prostredím i jednoduchým herným princípom. Úlohou hráča bude v tomto prípade len určovať smer postavičky, pričom tá sa bude pohybovať medzi niekoľkými platformami. Ústredná postava titulu pritom nemôže padnúť.

Verzia: 1.871
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.871
Aktuálna cena: Zdarma

Mr. Square

A máme tu aj druhý jednoduchý titul, i keď v tomto prípade pôjde o hru primárne ladenú skôr do kategórie logických titulov. Mr. Square ponúkne kompletné si precvičenie mozgových buniek. Úlohou hráča totiž bude vyplniť herný pán políčkami rovnakej farby. Nebude to však také jednoduché, na týchto plánoch totiž budú aj prekážky, ktoré vám v  splnení vášho plánu budú brániť.

Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma

Triangle 180

A opäť logický titul. V tomto prípade pôjde o hru, ktorej cieľ nebude pre nikoho z vás veľkou neznámou, keďže v obchode Play sa nachádza hneď niekoľko titulov s takouto úlohou. Konkrétne, hráč tu bude musieť spájať rôzne body tak, aby sa následné čiary neprelínali. Hoci to znie jednoducho, nebude to tak celkom pravdou. Častokrát sa totiž stretnete s prekážkami a chytákmi, ktoré vo vás môžu evokovať pocit nebezpečia.

Verzia: 3.3.4.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3.4.1
Aktuálna cena: Zdarma

Bike Unchained

Ak patríte k vášnivým cyklistom, potom zbystrite svoju pozornosť. Nasledujúci titul by vás totiž mohol zaujať. Pôjde totiž o kombináciu cyklistických pretekov v kombinácii s kaskadérskými kúskami, v ktorej na vás čaká poriadne veľká dávka adrenalínu i dobrodružstva. Viac o titule vám napovie už nižšie priložené video, pod ním zasa nájdete odkaz na stiahnutie.

Verzia: 1.17
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.17
Aktuálna cena: Zdarma
23.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+