MojAndroid

Smile Inc.

Dajte si pozor na zavádzajúci názov hry. Smile Inc. nie je hra plná úsmevov, práve naopak, v tejto nekonečnej behačke nájdete niekoľko drastických prekážok, ktoré na vás číhajú na každom metri štvorcovom. Hlavným hrdinom je klasický povaľač menom Roman Atwood, ktorý dostal prácu v nie príliš vysnívanej spoločnosti. Okrem Romana môžete hrať aj za viac postavičiek, ktoré majú rôzne schopnosti, väčšina z nich ale stojí skutočné peniaze.

id203034_1

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Dark Lands – Best battle run

Prejdime na niečo temnejšie, čo odpovedá aj svojmu názvu. Dark Lands sa odohráva v temných mýtoch starovekého Grécka. Váš bojovník je obdarený mečom, ktorý používa na zabíjanie škriatkov, orkov, kostlivcov, veľkých trolov a obrov. A aby toho nebolo málo, zahráte si aj proti “bossom” ako je Currusor alebo bájny Minotaurus z Kréty. Váš bojovník neustále beží, takže sa jedná o endless behačku, počas ktorej musíte nielen zabíjať nepriateľov, ale aj vyhýbať sa rôznym pasciam.

nexusae0_61

Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma

Outfolded

Baví vás zloženie a rozloženie krabíc? Tak potom táto hra je presne pre vás. Outfolded svojou grafikou v súčasnej dobe nevyčnieva, ale herný koncept je unikátny. Vaším cieľom je postupne rozložiť krabice tak, aby ste sa dostali k určenému bodu (štvorcu). Znie to síce absurdne, ale až tak ľahké to nie je. Samozrejme, pri hraní sa príliš nezapotíte, keďže hra je určená skôr na oddych, ale vašu hlavu potrápi.

Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Asphalt Xtreme

Nudí vás už Asphalt 8? Koho by aj nie po tých rokoch, keď sa nevieme dočkať nástupcu. Čo keby ste vyskúšali Asphalt 8 bez vyznačenej cesty a určených pravidiel? To je Asphalt Xtreme, kde závodíte priamo v divočine. Z áut neočakávajte tie najrýchlejšie kúsky, ktoré jazdia po krásnych upravených asfaltových cestách, skôr sa tu stretnete s autami ako sú Monster Truck alebo Jeep. Celkový zážitok z hrania pripomína klasický Asphalt 8 len v inom kabáte, to ale neznamená, že sa pri hraní nepobavíte.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

DC Legends

Posledná hra v tomto výbere zaujme hlavne fanúšikov DC komiksov. Stačí, ak obľúbujete len jednu komiksovú postavu, keďže v tejto hre sa stretávajú všetky známí DC hrdinovia. V dueloch si zahráte s Green Lanternom, zeleným Arrowom alebo aj ženskou superhrdinkou menom Zatanna. Neskôr sa do vašej zbierky môžu pridať aj také ikony ako Superman, Batman, Joker alebo Lex Luthor. S hrdinami bojujete v dueloch proti nepriateľskému Nekronovi a jeho Manhunterom.

Verzia: 1.18
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.18
Aktuálna cena: Zdarma

5.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+