MojAndroid

Sky

Ak máte radi minimalistické, no nie nudné tituly, potom by ste mali zbystriť svoju pozornosť. Nepochybne vás totiž zaujme jednoduchý titul s ešte jednoduchším názvom – Sky. Cieľom je so zvoleným predmetom preskákať, respektíve iným spôsobom prejsť cez vopred určenú mapu až na jej koniec. Keď si ale myslíte, že to bude extrémne ľahké, mýlite sa. Viacero prekážok sa totiž môže tváriť inak, aké v skutočnosti sú. Pri zistení, že ste spravili chybný krok sa tak dozviete, že v hre nájdete viacero chytákov, ktoré vám pokojný priebeh hrania dokážu poriadne narušiť.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Trick Shoot

A v duchu minimalistických titulov pokračujeme aj s našou ďalšou hrou. Tou je Trick Shoot, nemenej zaujímavý herný titul, v ktorom bude úlohou hráča nasmerovať guľôčku do vopred pripravenej škatule. Ak si ale myslíte, že toto sa zaobíde bez komplikácii, ste na omyle. Nepôjde totiž o klasickú hru, kde môžete guľôčku odpáliť ktorýmkoľvek smerom a tá napokon aj tak skončí v krabici. Trick Shoot ponúka o čosi reálnejšiu hrateľnosť i fyziku, pri ktorej si svoj hod musíte vopred dobre naplánovať a premyslieť, inak totiž nemáte šancu na úspech. Ak vás hra Trick Shoot zaujala, stiahnuť si ju môžete aj pomocou nášho nižšie priloženého odkazu.

Verzia: 1.1.3
Aktuálna cena: 1,49 €
Verzia: 1.1.3
Aktuálna cena: 1,49 €

Jurassic World: The Game

Ak vám názov hry niečo pripomína, nie ste v tom sami. A pripomína vám správne, veď ide o nedávno predstavený filmový titul Jurassic World, ktorý nadväzuje na Jurský svet a opäť tak pripomína dobu dinosaurov. Pri tejto príležitosti vznikol aj herný titul, ktorý sa pritom vôbec neradí do kategórie tých, ktoré zapadnú prachom nechcené. Ide totiž o veľmi kvalitnú hru, v ktorej bude vašou úlohou so svojou „armádou“ dinosaurov útočiť na súperov, ale aj sa pred nimi brániť. Okrem toho sa budete o svoje tvory musieť starať, budete im dávať jesť, ale i vylepšovať ich schopnosti, respektíve ich zamieňať za nové.

Verzia: 1.19.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.19.0
Aktuálna cena: Zdarma

Minions Paradise

Ak vám už všadeprítomné žlté postavičky rôznych tvarov prekážajú, potom tento titul prehliadnite. V našom výbere však nepochybne zaujme predovšetkým nežnejšie pohlavie, medzi ktorým zaznamená úspech. Hra sa na prvý pohľad javí ako mimoriadne jednoduchá, keďže úlohou hráča je vybudovať dovolenkový ostrov tak, aby si na ňom našli to svoje rekreanti i turisti, ktorým srdce piští po zábave. Máte pravdu, toto nie je vôbec náročné, Netreba ale zabúdať ani na fakt, že okrem Mimoňov sa tu nachádzajú aj ich úhlavní nepriatelia. Ak pritom  žlté postavičky narazia na zloduchov, môže to byť veľmi nepríjemné, keďže títo sa svojim súperom budú snažiť za každú cenu prekaziť budovanie ostrova.

 

Ghosts of Memories

Ak túžite preniesť sa do iného sveta, potom zbystrite pozornosť. Práve titul Ghosts of Memories vám v tom výraznou mierou dopomôže. Úlohou hráča bude prechádzať svetom dlaždíc, pričom popri tejto činnosti budete spoznávať viaceré staroveké civilizácie. Nasledovať pritom budete čierny bod vyznačený na mape, za ktorým sa dostanete spôsobom, ktorý si budete musieť vopred premyslieť. Titul Chosts of Memories ponúka 2,5 D grafiku s parádnym príbehom i možnosťami hrania a črtá sa tak ako ideálna voľba na oddychovú hru na studené jesenné večery.

Verzia: 1.4.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.2
Aktuálna cena: Zdarma

Game of Thrones

Hoci nejde v obchode Play o nový titul, v našom výbere sa zaslúžene objavil, keďže jeho prvá časť je k dispozícii konečne zdarma. Príbeh hry zahŕňa život rodu Forresterovcov, pričom vy budete hrať práve za postavy z tohto rodu. Nepôjde pritom o stereotypný titul, ktorý ponúkne rovnaké možnosti hrania, či rovnaký príbeh, ako jeho konkurencia. Ten totiž bude v každom prípade unikátny, keďže hráč ho svojimi rozhodnutiami mení.  Vďaka tejto možnosti si tak každý z vás môže naplno užiť atmosféru Západozeme. Ak túžite po prvej časti obľúbenej hernej série, potom neváhajte a na stiahnutie využite náš nižšie priložený odkaz.

Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
31.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+