MojAndroid

Don’t Fall

Ak túžite po jednoduchom, minimalistickom, no vtipnom titule, potom zbystrite pozornosť – nasledujúca hra je totiž pre vás ako stvorená. V titule Don’t Fall bude vašou úlohou, ako už z názvu vyplýva, posúvať farebné panely tak, aby z nich loptička pri svojej ceste nepadla. Úlohou hráča je presúvať žlté kocky, pričom pomocou tých bude vyplňovať diery na trati, z ktorých by sa guľôčka mohla skotúľať. Ak vás titul Don’t Fall zaujal, neváhajte si ho stiahnuť pomocou nášho nižšie priloženého odkazu.

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

Cave Blast

Predstavte si, že ste malé ružové stvorenie, ktoré uviazne v strašidelnom priestore, v ktorom sa nemôže spoliehať na svojich zvieracích priateľov. Uznávam, myslieť si o sebe, že ste prasa, je trochu čudné, no len tak sa dokážete naplno vžiť do príbehu titulu Cave Blast. V ňom bude vašou úlohou udržať prasa s jetpackom živé tak dlho, ako to len pôjde. Nemyslite si ale, že to bude také jednoduché, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Na ústrednú postavu hry sa totiž z každej strany budú rútiť stále noví nepriatelia, s ktorými si musíte poradiť.

https://www.youtube.com/watch?v=f-QPQ-6cZBw

Verzia: 1.0.15
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.15
Aktuálna cena: Zdarma

BC Stunts

Tak takýto titul nám v obchode Google Play poriadne chýbal. Nepôjde totiž o klasickú staviteľskú hru, ale o titul, v ktorom si svoju trať síce musíte najskôr vybudovať, následne jej kvality ale pocítite na vlastnej koži, keďže usadnete za volant športového automobilu. Ako prvá časť, atak ani druhá úloha ale nebude taká jednoduchá, ako si zrejme myslíte. samotná trať totiž nápor nemusí vydržať a môže sa prepadnúť. To by nebolo dobrou vizitkou pre stavbyvedúceho, na ktorého sa zahráte. Naopak, ak aj pretekársky okruh vaše vozidlo udrží, no vám sa na ňom nepodarí uspieť, nebude to o nič lepšie.

Verzia: 2.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.7
Aktuálna cena: Zdarma

Waat

Jeden by ani neveril, aká môže byť jednoduchá matematika zložitá. Že som napísal hlúposť? V najbližších riadkoch vás presvedčím o opaku. Waat je totiž hrou, ktorá rieši jednoduché matematické operácie, často až primitívne, v ktorých bude vašou úlohou v hlave rýchlo spočítať, odpočítať, vynásobiť či vydeliť nízke číslice. Na obrazovke vášho Android zariadenia sa pritom zobrazí výsledok, vy musíte následne správne určiť, či je správny, alebo nie. Hoci sa to môže javiť ako nesmierne jednoduché, opak je pravdou. Často totiž nechcene zvolíte nesprávnu možnosť, i keď ste o svojej pravde presvedčení.

1 2

Verzia: 1.16
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.16
Aktuálna cena: Zdarma

Meep

Podľa slov vývojárov ide o inteligentné Tamagotchi – a možno aj áno. Niekdajší hit medzi deťmi totiž získal nové, krajšie grafické spracovanie, prešiel na inteligentné zariadenia, v neposlednom rade sa pritom vylepšili aj samotné možnosti hrania. Princíp hry ale ostáva nezmenený. Aj v tomto prípade tak bude vašou úlohou postarať sa o imaginárne zvieratko k jeho spokojnosti, čo znamená, že sa s ním nebudete len hrať, ale budete ho aj kŕmiť, umývať a vykonávať ďalšie životu nevyhnutné úkony, ktorých váš spoločník nie je schopný.

Tetrobot & Co.

Robot Psychobot. Nie, nezbláznil som sa, tak sa totiž volá ústredná postava nášho posledného titulu v dnešnom výbere. Ťažko povedať, prečo pristúpil vývojár k takémuto menu, vzhľadom na vysokú kvalitu hry by sme zvolili zrejme milšie označenie hlavného hrdinu. Jedno je však isté. So svojim plechovým kamarátom budete musieť prechádzať herným plánom, na pohyb pritom budete využívať bloky s rôznymi stavebnými hmotami, ktorými si máte vydláždiť cestu k úspechu. Viac o novom a neznámom, no veľmi kvalitnom titule, vám už napovie nižšie priložené video. Pod ním môžete nájsť aj odkaz na stiahnutie samotnej hry.

Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: 2,99 €
20.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+