MojAndroid

Qubes

Náš prvý titul v novom výbere poteší predovšetkým milovníkov plošinoviek, no zaujme nepochybne omnoho širšiu skupinu hráčov. V hre Qubes bude vašou úlohou pohybovať sa s malou farebnou kockou po veľkých platformách, pričom základnou úlohou nebude len zbierať zlaté mince voľne rozmiestnené po hernom pláne, ale tiež sa vyhnúť pádu a skoku do neznáma, ktorý sa vám môže veľmi ľahko pritrafiť. Platforiem pritom budete mať s narastajúcim skóre čoraz menej, čo spraví titul ešte ťažším.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

DimLight

Ak máte radi hororové, respektíve strašidelné hry, potom rozhodne zbystrite pozornosť. Najnovší počin vývojárskeho štúdia SanBae si ju totiž rozhodne zaslúži. Hra ladená do čierno-bielej farby a temného prostredia ponúka zaujímavé možnosti hrania, chytľavý príbeh, ale i „veľa muziky za málo peňazí“. Základnou úlohou hry je prejsť mapou plnou nepriateľov a nástrah a uzrieť tak svetlo sveta. Ak sa vám toto podarí, potom sa môžete považovať za oprávneného víťaza.

Verzia: 2.01
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.01
Aktuálna cena: Zdarma

HALOS: React and Match

Ak máte pocit, že u nás nachádzate čoraz viac jednoduchých hier, zdanie vás neklame. Nie je to tak preto, že v redakcii takéto tituly preferujeme, ale preto, že vývojári sa v ostatných mesiacoch zameriavajú presne na takýto druh softvérových súčastí smartfónov. Podobne je tomu aj v prípade hry HALOS, v ktorej má hráč síce jednoduchú úlohu, no tá sa bude javiť ako nenáročná len do momentu, kým si jej zvládnutie nevyskúšate na vlastnej koži. Cieľom je totiž priradiť padajúce predmety k vopred určenej strane displeja.

Verzia: 1.11
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.11
Aktuálna cena: Zdarma

Paper Monsters Recut

V našom dnešnom výbere ide už o druhú – a oproti konkurencii nemenej zaujímavú plošinovú hru. V tej bude vašou úlohou zdolávať animovaný svet vymodelovaný z papiera spoločne s kartónovými zvieratami, ktoré sú ústrednými postavami titulu. Hra ponúka nielen príjemný príbeh a nenáročné ovládanie, ale poteší tiež krásnym grafickým spracovaním, ktoré síce nedisponuje najmodernejším zobrazením, no jeho jednoduchosť nepochybne zaujme. Ak vás titul Paper Monsters Recut zaujal, stiahnuť si ho môžete aj pomocou nášho nižšie priloženého odkazu.

Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma

Ski Safari 2

Samotný názov hry napovedá o mnohom. A síce nielen o tom, že pôjde o pokračovanie mimoriadne obľúbeného titulu, ale tiež o jeho samotnom princípe. Hlavní aktéri si totiž na svoje nohy nasadia lyže, respektíve snowboardy a začnú zdolávať zjazdovky. V týchto dňoch ide v súvislosti s napadnutým snehom aj v nižšie položených oblastiach o aktuálny titul a máme za to, že s pribúdajúcimi týždňami a mesiacmi získa ešte viac a svojej popularite, nepochybne pritom aj medzi vami.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

 

Need For Speed: No Limits

Čakali na to hráči po celom svete – a konečne je to skutočnosťou. V obchode Play sa objavilo ďalšie pokračovanie legendárnej série pretekárskych titulov Need for Speed, tentokrát s dodatkom No Limits. Hra známa s desktopov, herných konzol, no v neposlednom rade tiež z mobilných zariadení pritom ponúka množstvo skvelých vylepšení, ktoré rozhodne nepochybne potešia nejedného hráča. Všetky zmeny vám najjednoduchšie zhrnie nižšie priložený trailer.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

 

12.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+