MojAndroid

Peasoupers

Hra si okamžite po uvoľnení do Obchodu Play získala srdcia tisícok hráčov. A niet sa čomu diviť, veď Peasoupers ponúka jednoduché, no pekne spracované prostredie, ktoré nekričí zbytočnými farbami. Zaujímavým je aj cieľ hry, s čiernou kockou tu budete zdolávať série prekážok, ktoré vás môžu zničiť. Využívať pri tom budete rôzne skoky, úhyby či odrazy, s ktorými musíte vopred rátať a všetko si včas naplánovať.

Verzia: 1.5.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.3
Aktuálna cena: Zdarma

 

  Wrestling Revolution 3D

Wrestling je jedna z najobľúbenejších bojových disciplín, a to nie len  vo svete reálneho športu, ale tiež na rôznych herných zariadeniach. Kvalitný wrestlingový titul v Obchode Google Play chýbal, čo sa podarilo vyriešiť vývojárom z MDickie. Tí ponúkajú vladtný titul s peknou 3D grafikou a zaujímavými hernými vlastnosťami a možnosťami, ktoré radia Wrestling Revolution na popredné priečky tejto skupiny herných titulov.

 

Verzia: 1.630
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.630
Aktuálna cena: Zdarma

 

Bike Rivals

Ak patríte k vášnivým hráčom, vývojári spoločnosti Miniclip pre vás pravdepodobne neznámou nebudú. Tí totiž svoju úspešnosť nepretavujú len na hry na Androide, ale predovšetkým na tie desktopové, ktoré postupne optimalizujú na naše inteligentné zariadenia. Jednou z takýchto hier je aj Bike Rivals, a teda obľúbená pretekárska hra, ktorú budete postupne prechádzať na svojej športovej motorke.

 

Verzia: 1.5.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.2
Aktuálna cena: Zdarma

 

Ball Resurrection

V hre s malou guličkou si precvičíte nie len vaše reflexy či rovnováhu, ale aj poriadne pevné nervy. Trate, po ktorých totiž budete musieť guličku presúvať sú poriadne náročné a častokrát vám nepomôžu ani zábrany po bokoch mostov, či úzkych ciest. Výhodou hry je časová neobmedzenosť, a tak si každý hráč môže zvoliť vlastné tempo a do cieľa sa náhliť musieť nebude.

Verzia: 1.8.9
Pôvodná cena: 7,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8.9
Pôvodná cena: 7,49 €
Aktuálna cena: Zdarma

 

Cars: Fast as Lightning

Kreslený film Cars si určite pamätá nejeden z vás. Hoci sme tento titul radi pozerali už pred pár rokmi, svoje dobré meno si ponechal doteraz. Aj to núti marketingových špecialistov vývojárskych spoločností premýšľať nad tvorbou hier práve s motívom svetoznámych autíčok. Tú svoju vydal aj Gameloft, ktorého meno už samo o sebe prezrádza, že spracovanie hry bude na výbornú. A hoci sa jedná o kreslenú hru, ide o jeden z najkvalitnejších pretekárskych simulátorov, aké momentálne v Obchode Google Play zoženiete.

10.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+