MojAndroid

Thief Lupin 2

V tomto najnovšom titule z dielne Bluewind  sa vžijete do role zlodeja. A nie bežného zlodeja. Kradnúť totiž budete vzácne artefakty z rôznych miest, medzi ktoré možno zaradiť aj pyramídy v Egypte. Unikátny One-touch princíp hry pritom zaručí jednoduché ovládanie, ktorému porozumiete aj bez zdĺhavejších návodov. V tejto skvelej z časti logickej hry postupne prejdete cez 5 svetov, v ktorých na vás čakajú stovky máp. Hodiny hrania a zábavy tak máte zaručené.

thief thief2

Construction Crew

Staviteľská hra, ktorú si obľúbite nie len vy, ale aj vaše ratolesti. Ponúka totiž pekné nenáročné grafické spracovanie, zaujímavý príbeh a množstvo možností. Ako už z názvu vyplýva, na malý moment sa tu stanete staviteľom. Výpomocou vám pritom budú desiatky staviteľských vozidiel, medzi ktoré možno zaradiť rôzne žeriavy, vyklápače, miešačky, nákladné vozy, vysokozdvižné vozíky, či traktory. Výber je tak skutočne pestrý a práce mnoho. Nájdete tu totiž viac ako 60 levelov, v ktorých na vás čakajú náročné úlohy vyžadujúce hneď niekoľko typov vozidiel. Ak vás herný titul zaujal, stiahnuť si ho môžete z Obchodu Google Play aj pomocou nášho nižšie priloženého odkazu, a to celkom zdarma.

cons cons2

Verzia: 1.5.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.7
Aktuálna cena: Zdarma

Volejbal 3D

Podľa vývojárov Giraffe Games Limited sa jedná o prvý fyzicky realistický volejbalový simulátor dostupný v Obchode Google Play. Či to tak bude si môžete vyskúšať nie len v móde singleplayer, ale aj multiplayer, teda proti svojim kamarátom, či hráčom z celého sveta. To všetko zvládnete cez intuitívne ovládanie “One Finger”, a teda jedným prstom. Hra je skutočne do detailov prepracovaná a ašpiruje na titul športová hra roka, pričom vývojári sľubujú ešte aktualizácie s rôznymi vylepšeniami.

fin fin2

Verzia: 6.11
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.11
Aktuálna cena: Zdarma

Kill Shot

Vravíte si, že je v dnešnom čísle málo akcie? Potom je pre vás ďalší titul priam ako stvorený! V hre Kill Shot sa totiž na nedostatok adrenalínu sťažovať nemôžete. Úlohou je teda vyčistiť mesto v úlohe ostreľovača od nebezpečných zločincov, či nepriateľských vojenských jednotiek. To všetko vo vyše 160 úrovniach rozložených po 12 mapách a s peknou 3D grafikou. Navyše, hra je k dispozícii zdarma. Ani tu však vývojíri nezabudli na in-app nákupy.

kill kill2

Verzia: 3.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.5
Aktuálna cena: Zdarma

Parking Jam

Parkovacích hier sa na platforme Android vyskytuje množstvo, tých kvalitných však ako šafranu. Aj preto nás rozhodne teší fakt, že medzi inteligentné zariadenia zavítal herný titul s názvom Parking Jam, ktorý možno neponúkne najreálnejšiu a najkrajšiu grafiku, no má niečo, čo podobným hrám chýba. A to je citlivé ovládanie, ktoré robí hru ešte zaujímavejšou a ťažšou, ako je tomu v prípade jej konkurentov. V hre sa tiež nachádza veľký počet automobilov (viac ako 50) a máp (viac ako 70).

park park2

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Motorcycle Driving 3D

A nasadneme aj na motorku. Tento dvojkolesový tátoš nás pritom bude hnať vpred mapou so 40 levelmi, ktoré pritom nebudú vôbec jednoduché. Na ceste totiž nebudete sami a na pozore sa musíte mať aj pred vetrom, klzkou vozovkou, či rôznymi obmedzeniami. Dodržiavať treba v neposlednom rade aj dopravné predpisy. Len vtedy budete mať z hry skutočný zážitok.

mo mo2

Verzia: 1.4.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.0
Aktuálna cena: Zdarma

2.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+