MojAndroid

Deer God

Mnohí z vás si možno ešte pamätajú na titul Deer God ako na ambiciózny projekt, ktorý hľadal podporu na Kiskstarteri. Toto bolo pred vyše rokom, pričom odvtedy vývojári dokázali hru nielen vydať, ale tiež rozšíriť ju po množstve platforiem, či už mobilných, alebo desktopových. Najnovšie sa medzi ne zaradiť aj Android, aj tu pritom ponúkne Deer God overený príbeh, zaujímavé grafické spracovanie, či viacero možností hrania. Bojovať pritom budete za niekdajšieho poľovníka, ktorý sa premenil na jeleňa a sám je teraz vhodnou trofejou pre ľudí. Musí tak unikať pred nábojmi a nastraženými pascami, vďaka tomu má možnosť vyskúšať si na vlastnej koži, aký je toto problém.

Verzia: 1.19
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: 1.19
Aktuálna cena: 4,99 €

Order & Chaos 2: Redemption

Tvrdiť o svojej hre, že je najlepšia v obchode Play je prinajmenšom odvážne. Ani Gameloft si to však pri svojom najnovšom MMO RPG titule neodpustil a čo sa tejto kategórie týka, my s ním musíme len súhlasiť. Skvelá novinka s úžasným príbehom, krásnym grafickým spracovaním, množstvom úloh, misií, postáv, vylepšení a podobne zaujme nielen milovníka RPG hier, ale tiež aj náhodného hráča. Pohltí totiž skvelými možnosťami prispôsobenia obľúbeného hrdinu, ktorého si budete môcť vyskladať do poslednej schopnosti i preferovanej zbrane. Ak vás Order & Chaos 2: Redemption zaujal, rozhodne si ho neváhajte stiahnuť pomocou nášho nižšie priloženého odkazu.

Verzia: 3.0.1b
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.1b
Aktuálna cena: Zdarma

Pokémon

Kedysi najsledovanejšia, dnes takmer zabudnutá séria rozprávok, Pokémon, sa vráti do pamäti mnohých ľudí aj prostredníctvom hry na Android. Legenda z Japonska totiž po hernej konzole Nintendo 3DS zamierila aj do obchodu Play, kde nejednému z vás pripomenie niekdajších detských hrdinov. Nanešťastie, nebude to vo forme putovania a priamych bojov pokémonov, tak, ako to mnohí poznáme, ani titul na báze logických hier s motívom animovaného seriálu ale nijako neurazí. Navyše vtedy, keď o boj so súperom predsa len pôjde – i keď nie v tom pravom slova zmysle. Bojovať totiž budete čisto v rovine zmýšľania, to sa pritom odzrkadlí na výsledku – buď svojho súpera porazíte, alebo nie.

Verzia: 1.13.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.13.0
Aktuálna cena: Zdarma

Nibblers

Máme tu ďalší, nemenej zaujímavý titul, taktiež primárne radiaci sa do kategórie logických hier. V tomto prípade budú proti sebe bojovať čudesné tvory, ktoré súperia o kusy ovocia. Hra prebieha v tzv. puzzle štýle, čo znamená, že hráč o jej osude rozhodne jednotlivými ťahmi, či už správnymi, alebo nie. Počet týchto ťahov je pritom v každom kole obmedzený, čo výrazne sťažuje cestu za vytúženým ovocím. Ak si ale na logický boj trúfate, potom si hru určite neváhajte nainštalovať do svojho Android zariadenia – napokon, k dispozícii je celkom zdarma.

Verzia: 1.22.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.22.6
Aktuálna cena: Zdarma

FIFA 16 Ultimate Team

A je to tu. So začiatkom viacerých prestížnych svetových futbalových líg sa v Google Play objavila aj nová FIFA, ktorá prichádza, podobne, ako tomu bolo posledné dva roky, vo verzii Ultimate Team. Pre tých, ktorí nevedia, čo to v praxi znamená, máme aj krátku prednášku. V Ultimate Team pôjde o vytvorenie si vlastného tímu, či už vyskladaním náhodných hráčov do jedného celku, alebo cieleným zháňaním futbalistov obľúbeného tímu/obľúbenej národnosti. S týmito budete následne hrávať v rôznych ligách, i turnajoch, pritom jedným z cieľov je, pochopiteľne, získať za jednu sezónu čo najviac trofejí. Zabúdať nemôžete ale ani na blaho, či oddych hráčov, rovnako tak nie ani na ich rýchlo končiace zmluvy.

Fifa Fifa2

Verzia: 3.3.118003
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.3.118003
Aktuálna cena: Zdarma

Magic Rush: Heroes

Myslím, že bližšie opisovať tento titul, je zbytočné. Tí, ktorí ho poznajú, vedia o jeho nesporných kvalitách, ktoré navyše s najnovšou aktualizáciou poriadne nerástli. Ak ale nemáte radi hry na hrdinov typu League of Legends a podobne, potom vás Magic Rush: Heroes zrejme nezaujme. Jedno je však isté – vo svojej kategórii ide na Androide o mimoriadne populárnu hru, ktorá sa hráčovi za stiahnutie odvďačí nie len možnosťami hrania, peknou grafikou, ale aj bezplatnou základnou verziou, čo možnosťou hrania online.

https://www.youtube.com/watch?v=DZA_t6GYlsA

Verzia: 1.1.161
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.161
Aktuálna cena: Zdarma
26.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+