MojAndroid

CELL 13

Prvý titul nášho dnešného výberu sa bude zameriavať na logickú a súvislosti s ňou spájané. Každý hráč totiž dostane za úlohu vyslobodiť sa z obrovského bludiska, kde ste sa stratili. To ale rozhodne nebude také jednoduché, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Možno vám tak pomôže váš robotický kamarát Chester.

PolitiCats

Druhá hra síce nebude tým tradičným akčným titulom, no počas voľných chvíľ jej spustenie rozhodne neomrzí. Vašou úlohou tu bude vytvoriť si fiktívneho domáceho maznáčika a vykonávať s ním rôzne úlohy. Vďaka ním budete nadobúdať nové skúsenosti, pomocou ktorých si potom za domáce zviera môžete zvoliť napríklad aj legendárneho Garfielda.

Verzia: 2.7.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.7.2
Aktuálna cena: Zdarma

Sequence Nine

Už sme zrelaxovaní, poďme si teda trochu precvičiť naše logické myslenie a pohotové reakcie. Urobiť tak môžeme aj za pomoci titulu Sequence Nine, ktorý ponúka zaujímavú úlohu. Tou bude podmienka dostať sa z bodu A do bodu B, avšak po mape, ktorá pomerne často mení svoj tvar. Dokážete to?

Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma

Tricky Test 2™: Think Outside

Každý z nás sa svojím spôsobom považuje za inteligenta. Nech je to už akokoľvek, aplikácia Tricky Test 2 vám ochotne pripomenie, že nohami treba niekedy ostať aj pevne na zemi. Ponúka totiž viacero hlavolamov, ktorých vyriešenie vám prezradí vašu skutočnú inteligenciu. 

Verzia: 5.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.1
Aktuálna cena: Zdarma

Fast like a Fox

Dokážete bežať tak rýchlo, ako napríklad líška? V tejto hre rozhodne áno. Pretože sa líškou na malý moment stanete! Dôvodom bude fakt, že sa v jej osobe pokúsite prebehnúť po vyznačenej trati čo najväčšiu časť. Hru pritom budete ovládať pomocou rôznych senzorov na smartfóne.

Verzia: 1.3.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.6
Aktuálna cena: Zdarma

Farm Heroes Super Saga

Titul Farm Heroes Super Saga síce nepatrí medzi tie najnovšie herné pecky, aké môžeme v Google Play nájsť, avšak svojou kvalitou a prevedením zaujme aj po niekoľkých mesiacoch. A to predovšetkým vďaka faktu, že vývojári sa o optimalizáciu starajú, o čom svedčí aj posledná aktualizácia zo začiatku septembra.

Verzia: 0.71.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.71.1
Aktuálna cena: Zdarma
16.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+