MojAndroid

Zombie Roadkill 3D

Už z názvu vyplýva, že v tomto titule sa krviprelievaniu nevyhnete. Zombie Roadkill pritom nie je len obyčajnou strieľačkou, kombinuje sa tu totiž aj s jazdením na špeciálne upravenom automobile, ktorým môžete taktiež ničiť chodiace mŕtvolky. Je teda len na vás, či využijete služby guľometu, alebo vášho tátoša s pohonom všetkých kolies – výsledok bude vždy rovnaký.

xy xy2

Verzia: 1.0.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.8
Aktuálna cena: Zdarma

Airheads jump

V tejto bláznivej non-stop arkádovke sa vžijete do pocitov plážovej lopty, ktorú si v mori nadšene posúvajú desiatky ľudí. Tu však lopta prežije celkom iný príbeh – lietať bude totiž do výšky, a to celkom dobrovoľne. Po ceste však bude musieť čeliť niekoľkým nástrahám, s ktorými sa bude musieť popasovať. Náplasťou môžu byť zlaté mince, ktoré ju cestou tak isto neminú. Airheads Jump sa tak javí ako chytľavá hra, ktorá zaženie nudu na určitý čas.

xy3 xy4

Bio Inc. – Biomedical Plague

Žiaľ, na svete sa stále vyskytujú choroby, ktoré nemožno liečiť. A vyskytovať sa budú aj v tomto medicínskom simulátore, kde bude vo vašich rukách sa postarať práve o osud týchto chorých ľudí. To ako dlho – a či vôbec prežijú – máte vo vlastných rukách. Hra je zaujímavým hybridom stratégiami a simulátormi a hoci sa viac prikláňa práve k druhej skupine, mozgové závity si tu potrápite.

Bio Bio2

Verzia: 2.872
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.872
Aktuálna cena: Zdarma

Angry Birds Stella

Angry Birds sa vrátilo. V ešte lepšej verzii, s ešte lepším ovládaním, s ešte chytľavejším príbehom. Zostava vtákov na čele so Stellou sa rozhodla pomôcť princeznej, ktorá je uväznená na Zlatom ostrove. Ich cesta však bude strastiplná a možno sa k svojej princezne ani nikdy nedostanú. O tom však už rozhodnete vy, hru si môžete stiahnuť aj pomocou nášho nižšie priloženého odkazu.

Angry Angry2

ALONE…

Hra, ktorú možno pokojne zaradiť aj do súťaže o najlepší herný titul roku 2014. Do detailov prepracovaná arkádovka totiž zaujme nejedného odporcu tohto druhu hier. Nechýba jej totiž nasadenie, ani príbeh. So svojom kométou tu budete rozrážať rôzne prekážky, pričom cieľ je jasný – nezničiť ju. Myslíte si že je to jednoduché? V tom prípade vás musím sklamať.

Alone Alone2

Verzia: 1.0.9
Aktuálna cena: 1,79 €
Verzia: 1.0.9
Aktuálna cena: 1,79 €

Hill Rider

Je zjavné, že vývojári čerpali z legendárneho Hill Climb Racing, čo napokon sami nepopreli. Aj tu totiž so svojim autíčkom budete zdolávať rôzne trate, pričom cieľom je neprevrátiť sa. Ak si chcete hru vyskúšať, stiahnuť si ju môžete celkom zdarma.

hill hill2

10.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+