MojAndroid

Space Drill

Dnešný výber začneme relatívne nezvyčajným titulom. Hoci tento sa radí do kategórie arkád, ponúka pomerne  netradičný príbeh a úlohu, kde bude vašim cieľom prevŕtať sa k vesmírnej základni nepriateľa, pričom následne ju budete musieť zničiť. Dávajte si však pozor na teplotu vrtáka, veľmi rýchlo sa totiž môže vyšplhať k nebezpečne vysokým hodnotám a svoj nástroj môžete ľahko zničiť. Ak vás hra Space Drill zaujala, neváhajte si ju stiahnuť, nezaplatíte ani cent. Pomôcť vám pri tom môže aj náš nižšie priložený odkaz.

Verzia: 1.0.3.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.3.4
Aktuálna cena: Zdarma

Ball Jump

V prípade nášho ďalšieho titulu môžeme v pokoji vravieť o presnom opaku. Zatiaľ čo prvá hra všednou nie je, príbeh a cieľ Ball Jumpu je až príliš obyčajný. Opäť raz sa nám ale preukázalo, že ak dokážete dať vlastnému dielu nový šat, rázom to môže byť o niečom inom. Inak tomu nebude ani v prípade Ball Jump, kde bude vašou úlohou preskakovať s loptičkou rôzne prekážky, pričom tie budú rozmiestnené po viacerých platformách. Aby ste sa medzi nimi dokázali včas presunúť, musíte mať poriadne rýchle reakcie. Tie vám nepochybne poslúžia aj v momente, keď pred vás na poslednú chvíľu dopadne jedna z prekážok, ktorú budete musieť zdolať. Celkovo sa hra, ktorú si už pred istým časom mohli vyskúšať priaznivci konkurenčného iOSu, javí ako jednoduchá, po krátkom oboznamení ale zistíte, že opak je pravdou. Čakajú na vás teda hodiny hrania s cieľom neustále zdokonaľovať svoje osobné maximum.

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

Vikings: War of Clans

Ak vám nie sú strategické tituly cudzie, potom zbystrite pozornosť. Dnes tu pre vás máme vskutku originálnu hru situovanú do prostredia vikingov, kde budete bojovať proti jednotkám z celého sveta. Ako už iste tušíte, pôjde teda o online multiplayer hru. Tá vám okrem potlačenia strachu, získania slobody a moci dopomôže aj k vytvoreniu vlastného paláca, po ktorom ste vždy tak túžili. Získať ho jednoduchšie, ako teraz, sa vám už zrejme nikdy nepodarí. Pripojte sa preto k státisícom hráčov po celom svete ešte dnes a dokážte svoju moc.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Grove

V prípade Grove môžeme vravieť o akomsi relaxačnom experimentálnom titule, v ktorom bude vašou úlohou prechádzať krajinu, objavovať jej tajné zákutia a prispôsobovať ich vlastným potrebám. Pre obzrejmenie, budete tu skúmať a meniť samotnú krajinu, farebné scenérie a podobne. Grove ponúka hráčovi tvorivú slobodu v pravom slova zmysle. Neváhajte si teda minimalistický titul stiahnuť ešte dnes, veď ani v tomto prípade vaša peňaženka potrebná nebude.


unnamed unnamed1

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Brain it on!

Ako už zo samotného názvu hry vyplýva, v tomto titule si budete musieť poriadne ponamáhať mozgové závity. Dôvodom je nepochybne fakt, že ide o logický titul, ktorý v sebe obsahuje hneď niekoľko minihier. Desiatky úloh pritom nebudú vôbec jednoduché a občas do ich riešenia budete musieť zapojiť aj rodinu, alebo priateľov. Niektoré z levelov však majú viacero riešení, čo výrazne dopomáha hráčovi. Ak sa totiž k výsledku nevie dopracovať jednou cestou, môže vyskúšať iný kľúč k úspechu. A tým si zámku obtiažnosti pokojne odomkne. Ak vás logická hra Brain it on! zaujala, neváhajte si ju stiahnuť pomocou nášho nižšie priloženého odkazu.

Verzia: 1.6.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.1
Aktuálna cena: Zdarma

Ckicker Heroes

Dnes sme to netradičnou hrou začali, netradičnou hrou to preto aj ukončíme. V RPG titule Clicker Heroes, ako už iste tušíte, sa zahráte na hrdinov, nie však len takých obyčajných. Bojovať totiž budete proti rôznym príšerám, pričom ak sa vám tieto podarí poraziť, získať môžete nielen rôzne bonusy a jednoduchšiu cestu do cieľa, ale aj mince a iné cenné drahokamy, za ktoré si následne môžete odomknúť špeciálne schopnosti, vďaka ktorým budete mať z hry ešte lepší zážitok.

Verzia: 2.5.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.5.1
Aktuálna cena: Zdarma
22.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+