MojAndroid

Swing Copters

Mnoho z vás si zrejme pamätá na hru s názvom Flappy Bird. Tá však bola po krátkej dobe odobratá vývojárom z Obchodu Google Play, pričom sa v tomto obchode mala objaviť jej adekvátna náhrada.  A tou je práve Swing Copters. Zatiaľ čo v legendárnom Flappy ird ste sa pokúšali dostať čo najďalej do strany, v titule Swing Copters poletíte do výšky. Postavičku však budete musieť usmerňovať kliknutiami tak, aby hlavou nenarazila do kladív, či platforiem. Ak si myslíte, že to bude jednoduché, sklamem vás. Hra je totiž ešte o niekoľko úrovní ťažšia, ako tomu bolo v prípade Flappy Bird. O zábavu tak máte postarané.

Bez názvu

Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma

Z: Steel Soldiers

Nadšenci hier si isto spomínajú na rok 2001, keď sa po vydaní desktopovej verzie tejto hry spustil na trhu obrovský boom s podobnými titulmi. Takmer žiaden však nedosahoval takú kvalitu, ako tomu bolo v prípade Z: Steel Soldiers. Podobne je na tom aj po reborne na platformu Android, na ktorej sa nedávno objavila. V hre je totiž dostupných až 30 misií, ktoré odohrajete celkovo až v 6 rôznych svetoch. V tých budete svojich robotov ovládať intuitívne, no účelovo.

sold

Verzia: N/A
Aktuálna cena: 5,99 €
Verzia: N/A
Aktuálna cena: 5,99 €

 

CarX Drift Racing

Dobrých pretekárskych hier je ako šafránu a aj preto nás rozhodne teší fakt, že medzi takýmito titulmi pribudol ďalší vydarený kúsok, CarX Drift Racing. V hre pritom nepôjde len o klasické preteky, hoci tie sú tu samozrejmosťou. Prítomnosť ručnej brzdy totiž poteší milovníkov dritu, ktorí sa tu môžu poriadne vyšantiť. Zasadnete za volant legendárnych, ale aj nových pretekárskych áut a vydáte  sa na trať, pričom na výber ich máte hneď niekoľko. To čo bude nasledovať ďalej, už hádam ani nemusím vravieť.

 carx

Verzia: 1.11.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.11.0
Aktuálna cena: Zdarma

 

Ninja UP!

Ready, set, jump! Fantastická skákačka z dielne Gameloftu sa objavila v Play Markete, kde vás nebude stáť ani cent. Princíp hry je pritom pomerne jednoduchý. So svojim nindžom sa budete snažiť dostať čo najvyššie, pričom odrážať sa môžete od stien po bokoch, alebo pod nindžom vytvárať “plošiny” z lana. Dávajte si však veľký pozor na nepriateľov, ktorí na vás číhajú vo vzduchu a snažia sa vás dostať na zem. Pamätajte – vesmír je nekonečný, nekonečná je však aj táto hra.

nin

Verzia: 2.0.1m
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.1m
Aktuálna cena: Zdarma

 

King of Dragon Pass

Nuž, vytvoriť si impérium v Ríme nebolo rozhodne jednoduché. Tak, ako to nebude jednoduché ani v titule s názvom King Of Dragon Pass. Jedno je však isté – ak sa vám to podarí, zbaviť vás vašej nadvlády bude pre súperov extrémne ťažké. Unikátne spojenie RPG a stratégie pritom precvičí nie len vaše rýchle reakcie, ale aj spôsob myslenia, ktoré v hre budete musieť použiť. Tak čo, dokážete ovládnuť svet, alebo sa stanete len šedým panovníkom?

king

Verzia: 1.1.17
Aktuálna cena: 9,99 €
Verzia: 1.1.17
Aktuálna cena: 9,99 €

Dr. Panda & Toto’s Treehouse

Toto, malá korytnačka nemá žiadneho kamaráta, ktorý by sa s ňou hral, respektíve sa o ňu staral. Stanete sa ním vy? Toto vás rád príjme do svojho bunkra na strome, v ktorom žije sám. Tam mu pomôžete najesť, či umyť sa, budete sa s ním hrať, alebo môžete len tak relaxovať na zavesenej pneumatike. To všetko za cenu 2, 49 €. Ak vás hra zaujala, stiahnuť si ju môžete aj pomocou nášho nižšie priloženého odkazu.

toto

Verzia: 1.8
Aktuálna cena: 4,49 €
Verzia: 1.8
Aktuálna cena: 4,49 €

 

 

27.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+