MojAndroid

ESCAPE

Vravíte, že vám titul niečo pripomína, ale ani za svet si neviete spomenúť, čo? Ak ste si tipovali Flappy Bird, máte pravdu. Veď nezabudnuteľný vtáčik svojho času ohromil množstvo hráčov po celom svete, my sa preto nemôžeme čudovať, že sa v Google Play objavilo množstvo napodobnenín tohto titulu. To nie je tak celkom prípad už spomínaného ESCAPE, aj keď môžeme smelo prehlásiť, že táto hrá z Flappy Bird okopírovala aspoň herný princíp. Aj tu budete totiž predmety ovládať ťuknutím na displej, v tomto prípade však pôjde o vesmírnu raketu, ktorá sa pomedzi padajúce prekážky snaží dostať čo najďalej. Ak ju totiž padajúci predmet zasiahne, raketa navždy ostane v zničenej krajine.

Fallout Shelter

Po dvojmesačnom čakaní sa dočkali aj používatelia zeleného robota, najnovší titul zo série Fallout je k dispozícii už aj pre Android. Ak pritom patríte medzi fanúšikov Fallout-u, príbeh hry vám netreba nijako špeciálne pripomínať. Ocitnete sa v postapokalyptickom svete, v ktorom bude vašou úlohou vybudovať bunker posledných ľudí na Zemi, ktorí dokázali prežiť katastrofu. Budete sa pritom musieť postarať o to, aby mali obyvatelia Trezoru prácu, zabezpečiť im teda zamestnanie, ale tiež zabezpečiť prežitie človeka ako druhu. V titule budete ďalej plniť viacero jednoduchých úloh, po ktorých úspešnom splnení dostanete šancu naďalej vylepšovať svoj utečenecký bunker.

Verzia: 1.13.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.13.9
Aktuálna cena: Zdarma

Neon Battleground

Ak vás bavia hry z kategórie strieľačky a vesmír vám nie je cudzí, potom rozhodne zbystrite pozornosť. Práve Neon Battleground totiž spája dve vymenované veci, pričom vašou úlohou bude zničiť v tejto online hre reálnych hráčov z celého sveta. Každý z hráčov ma k dispozícii vlastnú vesmírnu loď, ktorou sa prepravuje po mape a zároveň aj napáda súpera. Po zasiahnutí sa vesmírna loď objaví na rovnakom mieste, kde skončila. Hra sa končí po určitom čase, vyhráva loď, ktorá zničila najviac nepriateľských vesmírnych plavidiel.

Verzia: 2.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.5
Aktuálna cena: Zdarma

GTCH

Vravíte, že ste milovníkom legendárneho Pac-Mana a radi by ste siahli po jeho novšej, zaujímavejšej verzii? Potom mám pre vás dobrú správu. Do obchodu Google Play zavítal titul s názvom GLTCH, ktorý je práve akýmsi vylepšením okrúhleho priateľa z minulosti. Čo ale robí hru výnimočnou, sú takzvané fiktívne zlyhania titulu. Pri zbieraní modrých predmetov a vyhýbaní sa tým červeným sa môže hra kedykoľvek tváriť, akoby mala každú chvíľu „spadnúť“. To ale nie je tak celkom pravda, takéto pocity navodzuje vývojár hráčovi úmyselne a s reálnym problémom to nemá nič spoločné. Cieľom je sťažiť herné podmienky a vyviesť hráča z miery. Čím ďalej sa pritom v titule GLTCH dostanete, tým častejšie sa na podobné výkyvy v stabilite môžete tešiť.

Verzia: 1.1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.4
Aktuálna cena: Zdarma

Agar.io

Milovníci návykových hier, máme tu niečo aj pre vás. Väčšina z vás už zrejme zachytila informáciu o novej online hre, ktorá si pred istým časom našla cestu aj na naše mobilné zariadenia. Princípom hry je fakt, že si v nej každý hráč vytvorí vlastnú guľôčku, ktorú ovláda gestami a presúva ju tak po hernej ploche, pričom cieľom je zozbierať čo najväčší počet bodov na mape, ktoré vás následne zväčšia. Ak dosiahnete požadovanú veľkosť, napádať môžete aj ostatných, menších hráčov, ktorých body a veľkosť si môžete pripísať na svoje konto. Dokážete narásť do monštruóznych rozmerov, alebo si na väčších súperov nedáte pozor už na začiatku?

Verzia: 2.1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Barmark

Kvalitných oddychových titulov pre platformu Android veľa nenájdeme, Barmark ale takým rozhodne je. Už na začiatku ale zmení vaše mylné predstavy o hernom princípe, tu totiž nenájdete žiadne mimoriadne náročné ciele, ani prekážky, ktoré sa vám v ich splnení budú snažiť zabrániť. Cieľom v hre je prehľadávať čudesné svety a rozprávať sa so zvieratami, ktoré po vás budú chcieť, aby ste opravili staré a pokazené stroje. Po úspešnom absolvovaní úlohy sa pritom prenesiete do iného sveta, kde na vás bude čakať rovnaká úloha.

18.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+