MojAndroid

Vo výbere TOP Android hry týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie mobilné Android hry v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojimi funkciami, grafickým prevedením či celkovým dojmom. Ak máte nejaký zaujímavý tip na Android hru, neváhajte sa oň podeliť v diskusii pod článkom. Veríme, že si vyberie každý z vás!

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 26. týždeň 2017

Track Ship – Music Shooter

Po spustení hry vidí hráč niekoľko položiek ako nastavenia, štart hry alebo obchod. V nastaveniach si môžete vybrať ovládanie a obtiažnosť. Po štarte hry si vyberiete mód a hlavne hudobnú skladbu uloženú v telefóne. K tomu slúži vstavaný prehliadač súborov. Hra momentálne podporuje len mp3 súbory a vybrať ide jednu skladbu. Na základe skladby následne hra vygeneruje grafiku levelu, farebné podanie, druh, počet a rozmiestnenie nepriateľov. Titul Track Ship – Music Shooter si môžete stiahnuť v Obchode Play zadarmo.

Verzia: 1.6.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.2
Aktuálna cena: Zdarma

Stellar: Galaxy Commander

Stellar: Galaxy Commander je online PvP (Player vs Player) hra so strategickými prvkami a príjemnou “cartoon” grafikou. Podstatou hry je v priamom súboji zničiť súperovi, teda inému online hráčovi, materskú vesmírnu loď na druhej strane obrazovky. K tomu slúži flotila rôznofarebných stíhačiek, ktoré okrem palebnej síly poslúžia aj ako hradba a ochrana vašej materskej lode pred nepriateľskou flotilou. Hru si môžete stiahnuť v Obchode Play zadarmo. V priebehu hrania sa však môžete stretnúť s poplatkami v podobe in-app nákupov.

Tourminator

Pamätáte si na aféru z tohtoročných pretekov Tour de France? Táto hra má jediný cieľ – zhodiť Marka Cavendisha z bicykla skôr ako prejde cieľovú čiaru. Nemusíte preto robiť nič komplikované, stačí rýchlo ťukať na displej telefónu. To spôsobí, že budete do Cavendisha opakovane narážať a uberať mu na živote. Ak sa vám nepodarí zobrať mu celý život pred cieľovou čiarou, Cavendish napokon vyhrá. Zábavnú a jednoduchú hru Tourminator si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Mini DAYZ

Hra je kombináciou adventúry a akčnej strieľačky. Vašou jedinou úlohou je prežiť a je iba na vás, ako to dosiahnete. Pohybujete sa po relatívne otvorenom svete, kde nájdete množstvo pomôcok a predmetov, ktoré vám pomôžu prežiť, ale aj množstvo prekážok a nepriateľov. Predmety si pritom ukladáte do nohavíc, vesty či ruksaku, pričom vždy máte obmedzenú kapacitu inventáru. Hra má pomerne veľký úspech a v Obchode Play dosiahla už viac ako milión stiahnutí. Titul Mini DAYZ si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Bricks breaker puzzle

Koncept legendárnej hry prichádza tentokrát v podobe Bricks breaker puzzle. Vašou hlavnou úlohou je ničiť kocky rozostavené v hernom prostredí. Hra preskúša vašu šikovnosť a dôvtip. Ovládanie a grafické spracovanie je jednoduché a preto je hra vhodná aj pre vyplnenie času napríklad počas cesty v MHD. Titul s názvom Bricks breaker puzzle si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play. Počas priebehu hrania sa však môžete stretnúť s poplatkami v podobe in-app nákupov.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

28.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+