MojAndroid

Angry Birds 2

Náš dnešný výber nemôžeme začať žiadnym iným titulom, ako novinkou z dielne štúdia Rovio. Vzhľadom na to, že Rovio vydávalo v priebehu rokov hru s tématikou nahnevaných vtákov niekoľkokrát do roka, neboli fanúšikovia na priame pokračovanie legendárnej hry Angry Birds až takí nažhavení. Keď ale Rovio oznámilo, že sa chystá Angry Birds 2, všetci zbystrili pozornosť. Novinka je teraz tu a ponúka vylepšenú grafiku a najmä nových vtákov, s ktorými sme sa zatiaľ ešte nestretli. To pre mnohých fanúšikov znamená hodiny a hodiny starostlivého zameriavania a dúfania, že spadne aj to posledné prasiatko. Hra je k dispozícii na stiahnutie už teraz, a to úplne zadarmo.

Verzia: 2.19.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.19.0
Aktuálna cena: Zdarma

Farmer Sim 2015

Medzi počítačovými hráčmi už dlhšie rastie trend hrania simulátorov každého druhu. Farmárske simulátory nie sú výnimkou a pre mnohých malých chlapcov, ale aj dospelých mužov, sú ideálnym nástrojom na splnenie ich detských snov. Vďaka týmto hrám môžu hráči obrábať vlastné polia a vcítiť sa tak do role skutočných farmárov. Vďaka hre Farmer Sim 2015 je zážitok z hrania farmárskych simulátorov prenesený aj na mobilné zariadenia. Hoci grafika nie je taká, na akú sme možno zvyknutí na počítačoch, stále ide o veľmi peknú hru, ktorá vám pomôže ponoriť sa do sveta obrábania polí a obsluhovania veľkých strojov.

Verzia: 1.8.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8.1
Aktuálna cena: Zdarma

Five Nights at Freddy’s 4

Populárna strašidelná sága je na konci v podobe posledných dvoch kapitol. Five Nights at Freddy’s 4 je hra, v ktorej sa ocitnete v roli malého dieťaťa, ktoré sa snaží ubrániť pred rôznymi príšerami a strašidlami, ktoré sa objavia v jeho izbe. Problémom ale je, že na obranu máte k dispozícii iba baterku. Tou sa vám síce podarí odlákať strašidlá na diaľku, no ak sú veľmi blízko a zasvietite im do očí, môže to byť to posledné, čo v hre spravíte. Hra je k dispozícii vo forme Demo verzie, kde si môžete zahrať prvé dve noci, no plná verzia hry je spoplatnená sumou 3,26 EUR.

five-nights-1 five-nights-2

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: 3,26 €
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: 3,26 €

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Gabriel Knight: Sins Of Fathers

V našom výbere sa objavila aj ďalšia veľmi zaujímavá hra, ktorú poznáme z počítačov. Ide o adventúru Gabriel Knight: Sins Of Fathers, ktorá bola prvýkrát predstavená v roku 1993. Získala si vtedy veľa fanúšikov, a to najmä vďaka svojmu skvelému príbehu. Minulý rok bola predstavená vynovená 3D verzia, ktorá priniesla grafické oživenie, no herné princípy a nápad hry zostal nezmenený. Teraz je tento titul dostupný aj pre mobilné zariadenia. Absolvovať tak môžete plnohodnotnú hru, v ktorej sa ocitnete v roli knihovníka, ktorý sa bude snažiť vyšetriť sériu vrážd v jeho domácom meste. V obchode Play je titul zadarmo, no takto máte odomknutú iba malú časť hry. Za ďalšie časti budete musieť zaplatiť, no dokopy bude táto cena určite nižšia, ako v prípade plnohodnotnej počítačovej hry.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Super QuickHook

Ak nemáte chuť na komplexné adventúry a hororové hry, možno vás poteší ďalší titul v našom výbere. Tým je hra Super QuickHook, ktorá ponúka peknú retro grafiku a množstvo zábavy. V hre budete postupovať naprieč levelmi vystrelovaním špeciálneho háku, čo bude oveľa náročnejšie, ako bežné chodenie. Budete sa pritom musieť vyhýbať rôznym nástrahám, ktoré vám budú brániť v absolvovaní levelu. Okrem toho v hre nájdete množstvo skrytých cestičiek a bonusov, ktoré oživia hru a postarajú sa o to, že sa ani po hodinách hrania nezačnete nudiť.

Verzia: 1.0
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: 3,39 €
Verzia: 1.0
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: 3,39 €

Terminator Genisys: Revolution

Spolu s predstavením nového filmu Terminator bola v obchode Play predstavená aj nová hra. Tá vám umožní prežiť akčné chvíle z filmu aj na obrazovke vášho mobilného zariadenia. Ide o akčnú strieľačku z pohľadu tretej osoby, v ktorej budete ničiť nepriateľské stroje a budete pritom bojovať o prežitie ľudstva. Hra ponúka veľmi peknú grafiku a pomerne jednoduchý herný princíp, ktorý môže niektorým užívateľom vyhovovať viac, ako zložité strieľačky. Hoci je hra v obchode Play zadarmo, nájdete tu mikrotransakcie, pomocou ktorých si môžete kúpiť lepšiu výzbroj.

Verzia: 3.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

1.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+