MojAndroid

Bubble Witch 3 Saga

Vývojári z King nám úspešne naservírovali už tretie pokračovanie Bubble Witch ságy. Znovu si zahráte za čarodejnicu Stellu, ktorá musí poraziť zlého kocúra Wilbura. Ten ukradol vílu a zničil čarodejnici jej domček. Pomocou kúziel oslobodzujete sovy, praskáte bubliny alebo sa snažíte dostať zablúdených duchov naspäť hore. Napriek tomu, že Bubble Witch pripomína typické Bubble hry na Google Play, odlišuje ju koncept hrania a kúzelnícka tématika.

Verzia: 4.4.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.4.3
Aktuálna cena: Zdarma

Star Wars: Force Arena

Star Wars znovu naberá na popularite vďaka novým filmom. Preto sa nedivíme veľkému počtu hier s touto tématikou na Google Play. Star Wars: Force Arena je výnimočná spojením dvoch žánrov RPG a kartových hier. Vo Force Arene hráte so svojím lídrom (napr. Luke Skywalker), s ktorým sa môžete slobodne pohybovať po celej aréne. Vašich pomocníkov-vojakov si však vyberáte z kariet, ktoré máte k dispozícií. Vojsko postupuje v útoku automaticky, takže vašou jedinou stratégiou je vybrať správne karty v správny čas a dobre hospodáriť z energiou, ktorú máte limitovanú. Vyhrávate vtedy, keď zničíte hlavnú vežu nepriateľa.

Screenshot (39)

Verzia: 2.5.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.5.7
Aktuálna cena: Zdarma

Chrono Tales

Chrono Tales je hra založená na multiplayeri. Na začiatku si vyberiete svojho bojovníka, hneď na to vám je úplne náhodne pridelené nejaké mýtické stvorenie (podobne ako Pokémoni). Na mape nájdete niekoľko hráčov z celého sveta a tých môžete vyzývať na súboje. Bojuje sa jeden na jedného, ale zahráte si aj v tímoch 3v3 alebo 5v5. Hra je tak sociálna, že dokonca môžete s ostatnými hráčmi obchodovať, nadviazať vzťahy, uzatvoriť manželstvá, frakcie alebo prísahy.

Screenshot (40)

Verzia: 1.0.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.9
Aktuálna cena: Zdarma

Logic Master – Mind Twist

Na prvý pohľad pôsobí Logic Master ako kvíz pre malé deti, avšak očakávajte úlohy plné chytákov. Okrem toho, že si testujete schopnosť premýšľať netradičným spôsobom, úlohy otestujú aj vašu pamäť, logiku, ale aj pozornosť. Zahrajte si cez 100 puzzle levelov, dokončite ich za čo najkratší čas a súperte s ostatnými hráčmi. Ak si chcete otestovať, ako je na tom váš mozog, tak vám odporúčame stiahnuť práve túto hru.

Verzia: 2.0.30
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.30
Aktuálna cena: Zdarma

Lara Croft: Guardian of Light

Veľmi známu hrdinku Lara Croft vám príliš predstavovať nemusíme. Stretávame sa s ňou aj v akčnej adventúre Guardian of Light, ktorá sa znovu odohráva vo svete Tomb Raider. Tentokrát sa anglická archeologička nachádza v džungli v Strednej Amerike, aby našla mocný artefakt Zrkadlo Dymu. Ten, kto ho má vo vlastných rukách, má moc riadiť svet. Guardian of Light nájdete na Google Play s cenovkou 3,99€. Je to viac ako klasické hry, ale ak ste fanúšikovia hernej série Tomb Raider, tak by táto hra nemala chýbať vo vašom smartfóne.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: 1,09 €
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: 1,09 €

21.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+