MojAndroid

Radical Rappelling

Keď sa povie Halfbrick Studios, väčšine z vás nepochybne napadne skvelý titul Fruti Ninja. Toto vývojárske štúdio ale sotjí za viacerými úspešnými hrami, pričom ambície zaradiť sa medzi ne má aj najnovší prírastok v rodine Halfbrick, Radical Rappelling. Hoci sa nejedná o celkom bežný titul, pôjde nepochybne o zaujímavú hru plnú najrôznejších misií. A zrejme vás zaujíma, čoho sa budú týkať. Je to jednoduché. Hlavná postava sa omotala do horolezeckých titulov, na hruď pripla bezpečnostné lano a vydala sa na hory. Vašou úlohou pritom bude dopomôcť kreslenej postavičke k tomu, aby zo skál nepadla. V hre Radical Rappelling na vás čaká množstvo zaujímavých úloh, je pri tom len na vás, do akej miery sa vám ich podarí splniť.

Verzia: 1.7.4.1391
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.4.1391
Aktuálna cena: Zdarma

Outside World

Aj v tomto prípade pôjde o nemenej zaujímavú hru plnú prekvapení a dobrodružstva. Hlavná postava titulu, dievčatko Kyrsten sa stratila v neznámom svete, kde to pre ňu nevyzerá vôbec dobre. Aj preto sa na svoju stranu snaží Kyrsten prikloniť čo najviac duchov, ktorých po ceste stretáva. Kyrsten je však veľmi vystrašená a častokrát sa musí premáhať, aby úlohy dané vývojárom splnila. Aj preto jej k tomu môžete výrazne dopomôcť aj vy, vydajte sa s Kyrsten cestou dobrodružstva a zdolávajte náročné úlohy, tak, aby sa malé dievčatko opäť vrátilo k svojmu pôvodnému životu. Ak vás hra Outside World zaujala, stiahnuť si ju môžete aj pomocou nášho nižšie priloženého odkazu. Pripravte sa ale na fakt, že po stiahnutí budete chudobnejší o 1 euro.

out out2

 

Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma

PES CLUB MANAGER

Väčšine z vás napadne pri názve PES automaticky napadne skvelá futbalová desktopová hra, ktorá v mnohých smeroch pokojne môže konkurovať o čosi prepracovanejšej FIFE. Málokto ale vie, že Pro Evolution Soccer si môžete v manažérskej verzii zahrať aj mimo počítača. Stačí vám pritom vaše inteligentné zariadenie bežiace na operačnom systéme Android. Práve vďaka tomu si môžete užívať konzolový herný engine, realistické grafické spracovanie, či real-time vedenie zápasov. Vybrať si tu. pochopiteľne, môžete aj medzi desiatkami, ba až stovkami licencovaných klubov, ktoré dokopy vlastnia cez 5000 hráčov. Ešte stále si myslíte, že Pro Evolution Soccer neponúka pre Android dostatok možností?

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Green Ninja: Year of the Frog

Už neraz ste nás v diskusii pod článkami utvrdili v tom, že šialené hry máte naozaj radi. Aj preto by ste mali pri nasledujúcom titule zbystriť pozornosť, veď kombinácia skvelého príbehu, vhodného žánru, krásnej animovanej grafiky a kung-fu žaby sa nevidí každý deň. Green Ninja: Year of the Frog ale všetko toto obsahuje, ako už samotný názov naznačuje, v hre bude vašou úlohou prejsť s kung-fu žabou cez mapu plnú prekážok a súperov. v ťahovom akčnom hlavolame to ale nebudete mať také jednoduché, ako sa vám to na prvý pohľad môže zdať.

Verzia: 4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4
Aktuálna cena: Zdarma

ESCAPE

Vravíte, že vám titul niečo pripomína, ale ani za svet si neviete spomenúť, čo? Ak ste si tipovali Flappy Bird, máte pravdu. Veď nezabudnuteľný vtáčik svojho času ohromil množstvo hráčov po celom svete, my sa preto nemôžeme čudovať, že sa v Google Play objavilo množstvo napodobnenín tohto titulu. To nie je tak celkom prípad už spomínaného ESCAPE, aj keď môžeme smelo prehlásiť, že táto hrá z Flappy Bird okopírovala aspoň herný princíp. Aj tu budete totiž predmety ovládať ťuknutím na displej, v tomto prípade však pôjde o vesmírnu raketu, ktorá sa pomedzi padajúce prekážky snaží dostať čo najďalej. Ak ju totiž padajúci predmet zasiahne, raketa navždy ostane v zničenej krajine.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Angry Birds Fight!

ROVIO už nejaký čas dokazuje, že patrí medzi absolútnu špičku v hernom priemysle a vie, čo na hráča platí. Aj preto sa tituly s názvom Angry Birds vyrábajú aj naďalej, pričom sme sa dostali už cez hranicu 10 titulov v názve implementujúcich vtáky. Aj v tomto prípade pritom pôjde o poriadne zaujímavý logický titul, v ktorom bude vašou úlohou hlavných hrdinov titulu spájať do rôznych tvarov, respektíve bojovať s nimi proti nepriateľským družinám.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+