MojAndroid

Aurora: Quarantine

Tituly,  v ktorých je úlohou hráča ovládať po hernom pláne guľu, respektíve loptu, nie sú v Google Play žiadnou novinkou. Preto nás stále dokáže prekvapiť fakt, že aj na prvý pohľad jednoduché hry môžu disponovať špičkovou kvalitou, ktorou sa bez väčších problémov vyrovnajú konkurentom z ostatných kategórií. Platí to rozhodne aj o Aurora: Quarantine, kde bude vašou úlohou postupne zdolávať množstvo nástrah vopred pripravenej mapy. Čaká tu na vás skvelé grafické spracovanie.

Verzia: 2
Aktuálna cena: 2,39 €
Verzia: 2
Aktuálna cena: 2,39 €

The World of Dots

Možno si potrebujete po predošlom titule trochu oddýchnuť a upokojiť sa pri logickej hre. Ak tomu tak skutočne je, potom by titul The World of Dots rozhodne nemal uniknúť vašej pozornosti. Napokon, ponúka zaujímavý herný príbeh, v ktorom je vašou úlohou pospájať bodky rovnakej farby a vytvoriť tak ucelený objekt. Zdá sa, že tituly takéhoto žánru neomrzia skutočne nikdy.

Rush Fight

Po dobrodružnej a logickej hre tu máme aj niečo pre milovníkov arkád, ktorí sa už dlhší čas obzerajú po kvalitnejšom titule, ale doteraz ho nenašli. Hľadaniu je, zdá sa, koniec, v obchode Play sa totiž objavila hra s názvom Rush Figh. Tá v sebe skĺbi zaujímavé bitky hrdinov svetového formátu v spojení s obrovskou dávkou akcie a nasadenia, a tak sa nudiť rozhodne nebudete.

Verzia: 1.9.98
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.9.98
Aktuálna cena: Zdarma

Wild Roads

Zrejme už každý z nás zažil tie nudné prednášky, kedy je aj pohľad z okna príjemnejší, ako vnímanie monotónneho hlasu prednášajúceho. V takomto prípade príde nepochybne vhod hra, ktorá nie je náročná, no napriek tomu dokáže zabaviť na dlhší čas. Wild Roads má pritom všetky predpoklady na to, aby podobné faktory spĺňala. Čaká tu na vás jazda autom po nespevnenej vozovke, pričom cieľom je uchovať náklad na vozidle a bezpečne prejsť až do cieľa.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zenge

Piaty titul nášho dnešného výberu sa primárne radí do kategórie hlavolamov, kde si nepochybne veľmi rýchlo nájde svoju cieľovú skupinku. Napokon, pri logických a puzzle tituloch nie je pekné grafické spracovanie a zaujímavý princíp pravidlom, aj preto možno hru Zenge označiť sa vskutku výnimočnú a prečnievajúcu nad svojou konkurenciou.

Verzia: 1.03
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.03
Aktuálna cena: Zdarma

Basket Fall

Máte radi basketbal, ale nemôžete si ho práve reálne zahrať? Potom vás môže potešiť aspoň simulátor obľúbeného športu, ktorý si svojich priaznivcov získal predovšetkým v Amerike. Ako už iste tušíte, ústrednými predmetmi titulu budú lopta a kôš, do ktorého budete musieť guľatý predmet poslať. Podarí sa vám to?

Verzia: 4.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.0
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+