MojAndroid

Quantum Bouncy Bits

Ak ste si doteraz myslíte, že vaša obľúbená flat hra bola to najťažšie, čo mohli vývojári vypustiť do sveta, poriedne ste sa mýlili. V Obchode Google Play sa totiž objavil zaujímavý titul s názvom Quantum Bouncy Bits, v ktorej bude vašou úlohou premiestniť bielu guľôčku zo spodnej strany displeja až do zeleného políčka, na jeho samom vrchu. Ak si ale myslíte, že to bude bez prekážok, asi vás sklamem. Naprieč celou sa totiž nachádza množstvo čiernych objektov, ktorých sa guľôčka nemôže dotknúť. Ak sa tak stane, vy môžete hrať odznova. Hra ponúka niekoľko desiatok úrovní, pričom ich úroveň stúpa priamo úmerne s narastajúcim poradovým číslom. Každý level je pritom jedinečný a v žiadnom z nich nenarazíte na rovnako umiestnenú cieľovú zelenú platformu, alebo na zhodne rozmiestnené prekážky. Ak vás titul zaujal, stiahnuť si ho môžete z Obchodu Google Play aj pomocou nášho nižšie priloženého odkazu – a to celkom zdarma.

https://www.youtube.com/watch?v=faXobUcMT90

Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma

 

Bob a Bobek

Určite ste už zachytili fakt, že v susednom Česku sa v týchto dňoch odohrávajú majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji, na ktorých nemôže chýbať ani Slovensko. Pri tejto príležitosti vypustili vývojári do éteru hneď niekoľko tématických aplikácií jednou z nich je aj práve spomínaný titul Bob a Bobek. Animovaná hra s motívom zajacov v dresoch a s korčuľami na nohách pritom ponúka hneď niekoľko možností hrania: tou prvou je, pochopiteľne, tréning. V ňom si môžete vyskúšať a natrénovať rôzne situácie, strely, nájazdy, či dokonca hru s pukom proti súperovi. Ak pre vás bude toto príliš ľahké, vydať sa môžete aj na zápasy, pričom v tých budete získavať body tak, ako je to aj na skutočných majstrovstvách. To v praxi znamená, že ak sa vám podarí získať počet bodov potrebný na postup zo skupiny, zahráte si aj o medailu. Hoci je hra Bob a Bobek v Obchode Google Play zdarma, celkom tomu tak nebude. Obsahuje totiž niekoľko in-app nákupov, bez ktorých bude zážitok z hrania sotva polovičný.

bob-bobek-hra-3 bob-bobek-hra-2

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

Hellrider

Nasledujúci titul vás presvedčí o tom, že hra nepotrebuje pútavý príbeh, množstvo možností ani dokonalú grafiku na to, aby dokázala zaujať. Hoci sa Hellrider totiž nemôže popýšiť ani jednou z vyššie vymenovaných vymožeností, ponúkne množstvo zábavy pri hraní. A čo bude vašou úlohou? Je to jednoduché, budete sa pohybovať po hernom políčku, kde vám budú stáť v ceste kostry. Možno by ste si mysleli, že sa im budete musieť vyhýbať. Opak je ale pravdou, vašou úlohou bude čo najviac týchto protivníkov trafiť, čo môže byť niekedy ešte náročnejšie, ako sa im vyhnúť. Hra v sebe implementuje 4 rôzne charaktery, pričom vy si môžete vybrať ten, ktorý vám vyhovuje najviac. S ním následne prejdete dokopy až cez 5 rôznych misií, ktorých náročnosť bude postupne stúpať.

Verzia: 3.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.2
Aktuálna cena: Zdarma

 

MARVEL Future Fight

Určite ste si všimli, že viacero imaginárnych svetových hrdninov zažíva v kinách akési znovuzrodenie. Bol by v tom čert, pokiaľ by sa takéto vylepšené nadprirodzené postavy nedostali aj do hier, obzvlášť, ak ide o tie na Android. Aj preto vám prinášame pohľad na nový titul MARVEL Future Fight, ktorý v sebe implementuje drvivú väčšinu z najobľúbenejších postáv hrdinského sveta. Je teda len na vás, ktorú z nich si vyberiete. Jedno je ale isté, cieľ budete mať stále rovnaký – a to bojovať proti zlu. Ak sa vám totiž poraziť nepríjemných nepriateľov, len vtedy nastolíte na planéte Zem pokoj a poriadok. A o to nám predsa všetkým ide.

Verzia: 3.9.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.9.1
Aktuálna cena: Zdarma

 

Bears vs. Art

Ak sa povie Fruit Ninja, drvivej väčšine z vás sa pred očami zjaví skvelý titul, v ktorom je vašou úlohou rozsekať čo najviac ovocia letiaceho cez hernú plochu. Vývojári populárnej hry vypustili do Obchodu Google Play ďalší, nemenej zaujímavý titul Bears vs. Art, v ktorom pôjde o boj medveďov a umelcov. Chlpatí priatelia totiž nesúhlasia tým, aby si v ich lese otvorili milionári galérie so zaujímavými obrazmi a snažia sa uchrániť svoje územie. Hra je robená v štýle tzv. puzzle, pričom ponúka až 150 rôznych úloh. To však nie je konečný počet, nakoľko vývojári sľubujú každou aktualizáciou výrazné navýšenie celkového počtu levelov. Ak vás titul s medvedíkom Rorym zaujal, stiahnuť si ho môžete aj pomocou nášho nižšie priloženého odkazu.

Verzia: 1.1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.3
Aktuálna cena: Zdarma

 

Battledots

Ako už samotný názov naznačuje, v hre pôjde o akúsi vojnu, resp. boj guľôčok. Strategická hra pritom rozhodne má vo svojej kategórii čo povedať. Hráč a jeho mobilom ovládaný protivník majú vlastné základne, ktoré sa snaží súper zničiť. To ale nebude také jednoduché, ako on, tak aj jeho súper totiž môžu po vyznačených trasách posielať útoky vo forme smrtiacich guľôčok. Veľkou výhodou hry je tiež možnosť hrania v móde multiplayer.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+