MojAndroid

Warhammer 40 000: Freeblade

Náš dnešný výber začneme poriadne kvalitnou strieľačkou. A prečo kvalitnou? Dôvodov je hneď niekoľko. Za ten hlavný možno označiť prakticky dokonalú grafiku, ktorá sfúkla drvivú väčšinu svojej konkurencie na plnej čiare. Pochopiteľne, zaujímavý je aj herný princíp, možnosti hrania, ale aj samotný príbeh titulu.

Verzia: 5.4.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.4.0
Aktuálna cena: Zdarma

The Edge: Isometric Survival

Stalo sa akýmsi nepísaným pravidlom, že sa v našich výberoch pravidelne objaví aspoň jeden titul z kategórie arkád, respektíve skákačiek. Dôvodov je pritom hneď niekoľko. Tým primárnym je pritom fakt, že ide o jedne z najobľúbenejších hier, aké sú v Google Play dostupné. Nepochybne to bude prípad aj The Edge: Isometric Survival, v tomto titule pritom bude vašou úlohou vyhýbať sa geometrickým tvarom, respektíve ich ničiť.

Verzia: 1.5
Aktuálna cena: 1,02 €
Verzia: 1.5
Aktuálna cena: 1,02 €

Mars Mountain

Predstavte si svoju cestu na Mars. Na Zemi nasadnete do vesmírnej lode, ktorú si sami zostavíte, avšak tá sa vám uprostred vesmíru pokazí. Vy tak nemáte inú možnosť, ako sa chytiť náradia a svoje vesmírne plavidlo opraviť. To, či sa vám to podarí, pritom závisí už len na vašej šikovnosti.

Star Knight

O tom, že sa podobné tituly tešia veľkej obľube, vás presvedčí aj nasledujúci titul. Jeho cieľom bude priblížiť vám hernú krajinu a donútiť vás prejsť až na jej koniec. Aj tu sa ale budete vyhýbať rôznym predmetom a prekážkam, ktoré vám cestu mapou môžu poriadne skomplikovať.

Verzia: 1.1.7
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 1.1.7
Aktuálna cena: 2,99 €

REDCON

V ďalšom titule nášho dnešného výberu sa dostanete do rozprávkového príbehu, v ktorom vlastníte zámok. Ako už ale iste tušíte, nič nebude také jednoduché, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Napádajú vás totiž nepriateľské zložky, ktoré musíte účinne likvidovať.

Verzia: 1.3.0
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.0
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: Zdarma

Dream League Soccer 2016

Ak ste zatúžili po kvalitnom futbalovom titule a hry, ktoré sú v obchode Play dostupné už dlhšiu dobu vás omrzeli, potom y ste rozhodne mali zbystriť. Google Play totiž ponúka ďalšiu hru z takéhoto žánra, ktorá má predpoklady na to, aby sa stala jedným z najpopulárnejších futbalových titulov dostupných na Androide.

Verzia: 5.04
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.04
Aktuálna cena: Zdarma
26.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+