MojAndroid

7 Mages

Ak patríte medzi milovníkov RPG žánru, potom by ste rozhodne mali zbystriť svoju pozornosť. V obchode Play sa totiž objavil nový herný titul, ktorý sa primárne radí práve do kategórie RPG a ponúkne dostatočnú kvalitu na to, aby väčšinu konkurencie zatienil. Hra 7 Mages prinesie hráčovi dostatočné množstvo zábavy, dobrodružstva aj úloh, ktorých kompletné prejdenie vám zaberie aj niekoľko hodín.

Verzia: 1.1.31121154
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.31121154
Aktuálna cena: Zdarma

Faily Brakes

Len málokedy sa teší hra veľkej obľube bezprostredne po zaradení do ponuky Google Play. Titulu Faily Brakes sa to ale podarilo a my musíme jedným dychom dodať, že sa tomuto faktu vôbec nečudujeme. Hra totiž má všetky predpoklady na to, aby zaujala široké spektrum ľudí. Netradičný herný príbeh, ktorý poukazuje na zlyhanie bŕzd vo vašom vozidle a následnú spanilú jazdu po náročnom teréne, totiž nemožno nájsť všade.

8

Verzia: 6.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.1
Aktuálna cena: Zdarma

White Day

Ak máte pocit, že hru White Day poznáte už niekoľko rokov, potom sa nemýlite. Legendárny titul totiž zamieril na desktopy už v roku 2001 a zožal tam obrovský úspech. Možno aj preto sa vývojári rozhodli o jeho transformáciu na mobilnú hru, ktorá ponúkne nepozmenený príbeh, avšak vylepšené možnosti hrania. Viac vám o White Day napovie už nižšie priložený trailer.

Verzia: 1.1.579
Aktuálna cena: 7,99 €
Verzia: 1.1.579
Aktuálna cena: 7,99 €

Sky Hop Saga

Dnes potešíme tiež milovníkov plošinoviek. V obchode Play sa totiž objavil ďalší titul, ktorý a radí do obľúbenej kategórie. Sky Hop Saga pritom ponúkne tradičný príbeh, pri ktorom bude úlohou hráča preskákať čo najďalej. V tomto prípade si ale nemôžete dovoliť chybovať, virtuálny svet sa vám totiž pomaly rozpadá priamo pod vašimi nohami.

Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Driving School 2016

Precvičte si vaše schopnosti za volantom aj prostredníctvom herného simulátora. Titul Driving School 2016 ponúkne azda všetko, čo by ste od hry podobného žánru mohli očakávať. Čaká tu na vás viacero úloh aj prepracovaná grafika. Titul tak dokáže bez väčších problémov zabaviť aj na niekoľko hodín.

 Driving School 2016 – snímka obrazovky

Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Stack

Možno ste si už všimli, že v obchode Play sa zjavuje čoraz viac titulov zameraných na fyziku. Je to predovšetkým dôvodu, že vášniví hráči využívajú svojich inteligentných spoločníkov aj na precvičenie svojho myslenia a šikovnosti. Tej budete pri hre Stack  potrebovať požehnane, vašou úlohou totiž bude zo stavebných blokov postaviť čo najvyššiu vežu bez toho, aby sa zosypala na zem.

Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma
31.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+