MojAndroid

EXILES

Ponorte sa do 3D sci-fi hry, ktorej dej sa odohráva na vzdialenom svete. V blízkej budúcnosti budú kolónie na planéte izolované a skorumpovaná vláda sa ich bude snažiť zotročiť smrtiacim vírom. Staňte sa elitným vojakom a na misiách odhaľte sprisahanie s cieľom zotročiť svet. Dajte si ale pozor na mimozemské príšery. Hra EXILES je dostupná na obchode Play s vysokou cenovkou 7,99€.

Verzia: 2.51
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 6,99 €
Verzia: 2.51
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 6,99 €

Super Mario Run

Super Maria vám asi predstavovať nemusíme. Táto klasická behačka prišla na trh už koncom minulého storočia. Od dnes si už môžeme aj my zahrať túto hru s talianskym robotníkom na našich smartfónoch s Androidom. Super Mario Run ponúka 24 dráh, ktoré sa nachádzajú v 6 rôznych svetoch, avšak len 4 dráhy si bezplatne zahráte. Určite ale odporúčame vyskúšať túto starú klasiku aj na smartfóne.

Verzia: 3.0.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.9
Aktuálna cena: Zdarma

RollerCoaster Tycoon Touch

Vašou úlohou v hre RollerCoaster Tycoon je vytvoriť ten “najcoolovejší” zábavný park. V balíčkoch kariet získavate horské dráhy, zábavné atrakcie alebo dekorácie. Nezabúdajte aj na plnenie úloh alebo získavanie ďalších kariet, ktoré neskôr použijete na upgradovanie budov vo vašom parku. Ako to už býva s každým zábavným parkom, aj tu je dôležité zarábať peniaze a udržiavať spokojnosť zákazníkov.

Verzia: 1.14.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.14.2
Aktuálna cena: Zdarma

Shadow Blade

Mladý bojovník Kuro je na dôležitej ceste stať sa tzv. “Shadow Blade”, preto musí nájsť posledného žijúceho nindža majstra, aby sa od neho učil. Cestu mu ale skrížia nepriateľskí bojovníci, na ktorých narazí počas prechádzania levelmi. Musí byť rýchly, kradmý a vedomý si svojho prostredia presne tak ako pravý nindža. Hra Shadow Blade sa dá zakúpiť v obchode Play za 1,44€.

TOWER BUILDER: BUILD IT

Tento týždeň uzatvoríme endless oddychovkou. Tower Builder tak trochu pripomína veľmi známu hru Stack, keďže aj tu sa vám postupne zmenšujú horné poschodia, v prípade ak ich neuložíte správne. Tower Builder ale oproti Stack využíva vzhľad mrakodrapov namiesto jednoduchých dosiek. Ďalšie skiny si môžete zakúpiť priamo v obchode hry.

Verzia: 1.0.24
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.24
Aktuálna cena: Zdarma

27.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+