MojAndroid

Glyde

Dnešný výber bude poriadne pestrý. Dokazuje to aj jeho prvý titul, ktorý sľubuje zaujímavý herný príbeh v kombinácii s farebným prostredím. Úlohou hráča bude ovládať lietadlo v rozprávkovom prostredí abstraktných útvarov, pričom, ako už iste tušíte, bude hlavným cieľom vyhnúť sa týmto prekážkam a bezpečne priletieť až do cieľa. Možno to znie jednoducho, jednoduché to ale rozhodne nebude. Napokon, presvedčiť sa o tom môžete sami.

Verzia: 6.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.0
Aktuálna cena: Zdarma

Reactor

V našom ďalšom titule sa na malý moment stanete inžinierom, ktorý má na starosti kompletnú dodávku elektrickej energie do vášho mesta. Na vás bude závisieť fakt, či budú mať miestni obyvatelia elektrický prúd, či ho budú využívať a ako budú so službami spokojní. Elektrický prúd pritom nebudete len vytvárať, ale aj predávať. Titul teda obsahuje aj prvky stratégie a základy finančnej gramotnosti, s ktorou budete musieť pracovať.

Verzia: 1.5.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.4
Aktuálna cena: Zdarma

Brick Breaker Squad

Namieriť, vypáliť a odraziť. Aj takto jednoducho by sa dal popísať tretí titul nášho dnešného výberu, ktorý ponúkne klasický príbeh zabalený v novom šate. Vašou úlohou tu bude triafať oceľovú guľôčku do bloku s kockami a týmto úkonom ich postupne všetky porozbíjať. Guľôčku pritom budete zachytávať na štartovacej platforme, ktorou musíte včas hýbať. ň

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Lil Big Invasion

Ďalšia zaujímavá hra ponúkne nielen pekné grafické spracovanie, keďže na hráča tu čaká animovaná grafika a jednoduché tvary, ale tiež doposiaľ nevídaný príbeh, ktorý Lil Big Invasion odlišuje od konkurencie. V tomto prípade bude vašou úlohou zachrániť 400 svetlušiek pred takmer istou smrťou. Na hráča tu čaká temné prostredie jaskýň, ktorých kompletné preskúmanie dokáže zabrať bez väčších problémov aj niekoľko hodín.

Flip Side

Ak máte radi hry, v ktorých je úlohou pohybovať sa po mape a vyhýbať sa rôznym nepriateľom, respektíve prekážkam, potom rozhodne upriamte svoju pozornosť na titul Flip Side. Ten totiž ponúkne pre vás už tradičný príbeh, ktorý sa v tomto prípade od konkurencie nijako špeciálne neodlišuje. Čo je ale iné, je fakt, že ovládať budete súčasne nie jednu, ale hneď dve postavičky.

Verzia: 0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Basketball Stars

Dnešný výber ukončíme titulom, ktorý sa primárne radí do kategórie športových hier. Zaujme teda každého, komu nie je pohyb cudzí. A to aj odporcov basketbalu, ktorý je hlavným námerom tohto titulu. Hra je totiž poňatá skutočne kvalitne a dokáže zabaviť aj tých najväčších odporcov športu, v ktorom musí skončiť lopta v sieti.

Verzia: 1.14.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.14.0
Aktuálna cena: Zdarma

 

21.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+