MojAndroid

Dungeon Hunter 5

Ako už päťka v názve naznačuje, ide o v poradí už piate vydanie obľúbeného RPG titulu z dielne Gameloft-u. To ponúka ešte viac akcie a dobrodružstva, ako tomu bolo v prípade jeho predchodcov. Mierne sa pritom pozmení aj herný princíp, nakoľko v hre už nebudete zastávať post hrdinu. Vašou úlohou bude totiž v roli žoldniera ukoristiť z kráľovstva Valenthie čo najväčšiu časť. To sa na prvý pohľad môže zdať ako jednoduchá úloha, opak je ale pravdou. Počas hry totiž budete musieť zbierať nie len nové predmety, ale aj cenné skalpy vo forme hláv súperových bojovníkov. Ak vás titul zaujal, stiahnuť si ho môžete bezplatne v Obchode Google Play aj pomocou nášho niežšie priloženého odkazu.

Verzia: 3.4.1c
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.4.1c
Aktuálna cena: Zdarma

Overkill 3

Máte radi spojenie akčných, bojových a futuristických hier? Potom je pre vás Overkill 3 z dielne vývojárov z Česka ušitý ako na mieru. Vo vyššie spomínanom titule totiž nemá ľud vôbec nič isté a sami obyvatelia tejto planéty musia bojovať za lepšiu budúcnosť. Vy im v tom môžete výrazne dopomôcť. Veľkou výhodou môže byť aj bezplatná verzia hry, pričom ale ani tu nemôžu chýbať in-app nákupy na podporenie vývojárskeho štúdia.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Monster vs Sheep

Do Google Play sa prednedávnom dostala aj poriadne zábavná hra s názvom Monster vs Sheep. V tomto titule sa stretnete s príšerou, ktorá napáda stáda oviec a na niektorých kusoch si dokonca aj rada pochutí. Hra je plná skvelých 3D kreslených levelov, ktorých tu nájdete dokopy až 32. Nechýbajú ani rôzne rebríčky a odmeny za úspechy, či možnosť porovnať sa s hráčmi z celého sveta.

Verzia: 2.0.1
Aktuálna cena: 1,04 €
Verzia: 2.0.1
Aktuálna cena: 1,04 €

Sudoku

Jamie McDonald je živým dôkazom toho, že aj jednotlivec môže preraziť vo svete predaja. Stačí pritom aj úplne jednoduchá aplikácia, respektíve hra, akou je Sudoku. Najdôležitejším krokom je oddeliť titul od konkurentov, čo sa Jamiemu podarilo jednoduchosťou. Nenájdete tu totiž žiadne zbytočné nastavenia, rovnako tak ani reklamy. Stačí si naštudovať pravidlá Sudoku, spustiť hru a premýšľať.

su

 

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Blockwick 2

A máme tu ešte jeden logický titul. tentokrát pôjde o hru s krásnou animovanou grafikou, ktorá sa oproti svojej konkurencii líši herným princípom. Nebudete tu totiž otvárať uzamknuté dvere, ani pohybovať sa s guľôčkou, ale usporadúvať farebné kamene. Podľa plánu to pritom rozhodne nebude jednoduché. Vyššiu cenu kompenzujú vývojári v tomto prípade až 160 levelmi, pričom ich náročnosť sa bude postupne navyšovať. Ak vás hra zaujala, vaša môže byť už za 3,25 €.

Verzia: 1.0.8
Aktuálna cena: 11,99 €
Verzia: 1.0.8
Aktuálna cena: 11,99 €

Five Nights at Freddy’s 3

Na svoje si prídu aj milovníci akčných titulov s podtónom hororových hier. V ponuke takýchto kúskov totiž pribudol Five Nights at Freddy’s 3, titul, ktorý sľubuje množstvo akcie a dobrodružstva. Hra, ktorú možno poznáte aj z desktopov, pritom ponúka zaujímavý príbeh. Ten sa odohráva 30 rokov v dome po nešťastí. Ocitnete sa tu v postave Freddyho, ktorý musí zistiť, čo sa to vlastne v tú osudnú noc stalo. Čakať na vás bude viacero nebezpečenstiev, prekvapení a prekážok, ktoré musíte postupne zdolať.


fi2 fi

Verzia: 1.07
Aktuálna cena: 3,30 €
Verzia: 1.07
Aktuálna cena: 3,30 €

14.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+