MojAndroid

DISTRAINT: Pocket Pixel Horror

Tento týždeň začneme strašidelne. Fanúšikovia hororov si prídu na svoje. Aj keď môžete byť trochu skeptickí k tejto hre, keďže veľa podobných herných žánrov málokoho vydesia, my vám zaručujeme, že parkrát sa naľakáte. Za vyvolanie strachu “vďačíme” hlavne pútavému príbehu a napínavému soundtracku, ktorý by už sám o sebe dokázal vystrašiť malé deti. Samozrejme, Distraint vám nespôsobí nočné mory, kvôli ktorým by ste nemohli zaspať, ale sem-tam vás na pár sekúnd pohltí vnútorný strach, zvlášť keď hráte v tme.

Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma

Derby Destruction Simulator

Presuňme sa do arény a zahrajme si novodobý “šport”. Ako už asi tušíte, nemáme na mysli starovekých gladiátorov, ale moderné motorové vozidlá. Tento herný žáner vám snáď ani nemusíme predstavovať. V aréne jazdíte s niekoľkými odolnejšími autami a narážate do súperových. Vyhráva posledný preživší, v tomto prípade funkčný. Derby Destruction Simulator ponúka okrem kvalitných grafických efektov aj niekoľko áut alebo bojových arén.

Verzia: 2.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Symmetria: Path to Perfection

Trošku uberieme plyn a do týždňového výberu zaradíme aj jednoduchú hru. Tentokrát naplníme chúťky všetkých perfekcionistov. Áno, hra Symmetria: Path to Perfection je špeciálne určená pre ľudí, ktorí majú potrebu mať v živote všetko dokonalé. V gameplayi sa vám zobrazí polovica nevyriešeného puzzle, ktoré musíte dokončiť podľa zrkadlového zobrazenia. Zo začiatku pôsobí Symmetria primitívne, neskôr keď už bojujete aj s časom, tak zatopí aj tomu najväčšiemu perfekcionistovi. Hra je dostupná zadarmo na Google Play, avšak zážitok z hrania kazí príliš veľa reklám.

symmetria_0d1babe0834fb2083e11be8891997e6a

Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma

Strange Hero: Future Battle

Ak sa povie superhrdina, tak vám hneď napadne Superman, Batman, Thor, Iron Man alebo Spider-Man. Strange Hero je však už podľa svojho mena od základu taký čudný. Nielenže sa podobá na Spider-Mana, ale má aj pofidérnu superschopnosť lietať, resp. skákať vysoko do vzduchu. Dej hry zahŕňa mimozemšťanov, ktorí napadli vaše mesto, a vy ho musíte zachrániť pred skazou. Popritom spĺňate aj vedľajšie úlohy ako je boj so zločinom.

1_strange_hero_future_battle

Verzia: 9.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 9.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

The World 3: Rise of Demon

The World 3 patrí medzi osviežujúce a inovatívne ARPG tituly. V hre blúdite svetom ako osamelý rytier a spoznávate pravdy a záhady tejto magickej krajiny. Vaše plány vám skríži hneď niekoľko pekelných bossov, ktorý postupne naberajú na sile a schopnostiach. Napriek tomu, že táto hra je zadarmo na Google Play, nejedná sa o žiadny projekt začínajúceho štúdia. V skútočnosti, dychberúca grafika vám okamžite padne do oka, avšak zatopí vašim mobilným miláčikom.

Verzia: 1.28
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.28
Aktuálna cena: Zdarma
17.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+