MojAndroid

Vo výbere TOP Android hry týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie mobilné Android hry v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojimi funkciami, grafickým prevedením či celkovým dojmom. Ak máte nejaký zaujímavý tip na Android hru, neváhajte sa oň podeliť v diskusii pod článkom. Veríme, že si vyberie každý z vás!

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 44. týždeň 2017
Náš tip
TOP Android hry týždňa | 43. týždeň 2017

Monument Valley 2

Informácie o tejto hernej novinke sme vám priniesli priebežne už podľa predošlých únikov. Podľa plánu je novinka dostupná v obchode Play na stiahnutie. Cena je o čosi vyššia ako sme očakávali – aktuálne za hru zaplatíte 5,49 EUR. Keďže ale ide o jednu z najočakávanejších herných noviniek roku, prémiová cenovka nie je úplným prekvapením. Hra Monument Valley 2 je v Obchode Play dostupná ešte iba niekoľko hodín, no už si získala stovky pozitívnych hodnotení a stále si drží priemerné hodnotenie 5/5 hviezdičiek.

Verzia: 1.2.9
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 2,79 €
Verzia: 1.2.9
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 2,79 €

Harry Potter ako nástupca Pokémon GO!

Hra ponesie názov Harry Potter: Wizards Unite a predstavená bude budúci rok. Podľa spoločnosti Niantic, hra si požičia množstvo prvkov z pôvodnej AR hry tohto štúdia – Ingress. Tá mala zaujímavé herné mechanizmy, no keďže nebola vsadená do žiadneho kultového sveta, nikdy si nezískala toľko pozornosti ako Pokémon GO. Na vývoji hry bude spolupracovať aj štúdio Warner Bros. spolu so svojou novou značkou s atraktívnym označením Portkey Games (portkey = prenášadlo, z kníh o Harrym Potterovi, pozn. red.).

Final Fantasy XV Pocket Edition

Po novom sa boje odohrávajú realtime, hráč ovláda len jednu z postav a ďalšie reagujú v boji samostatne podľa zadaných povelov. Príbeh, ktorý bol už čiastočne odhalený v CGI filme Kingslaive, sa točí okolo boja dvoch kráľovstiev, kde sa silnejšie snaží ukradnúť kryštál slabšiemu. Sľúbené manželstvo medzi deťmi vladárov má utužiť vzťah medzi mocnosťami. Princ Noctis dostáva od otca posledné rady a troch spoločníkov na cestu. Hru je možné predbežne zaregistrovať.

Verzia: 1.0.3.251
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.3.251
Aktuálna cena: Zdarma

Turn Undead: Monster Hunter

Hon na Drakulu sa môže začať! Herný titul Turn Undead: Monster Hunter z dielne vývojárov Nitrome prináša zaujímavý príbeh, príjemné grafické spracovanie, ktoré by mohlo vyhovovať aj menej výkonným Android zariadeniam a tiež množstvo príšer a protivníkov, ktorí čakajú len na to, aby vám vzdorovali. Boj proti príšerám nahŕňa aj bonusové body, za ktoré si potom môžete vylepšovať vašu postavu. Hra Turn Undead: Monster Hunter je k dispozícii na stiahnutie prostredníctvom Obchodu Play zadarmo. Obsahuje však in-app nákupy.

Verzia: 0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Breacher Story

Skutočne zaujímavým herným titulom je aj Breacher Story od vývojárskeho štúdia Doubleton Game Studio. Hra vás zasvätí do tajuplného prostredia konšpiračných teórií, kyber ochrany a ďalších zákutí, o ktorých ste doteraz rozhodne netušili množstvo informácií. Ak sa ponoríte do tejto šikovne spracovanej hry so skutočne zaujímavým príbehom, napätie vás doslova pohltí. Herný titul Breacher Story si môžete stiahnuť bez reklám a bez ďalších poplatkov prostredníctvom Obchodu Play za sumu 2,99 eur.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: 2,99 €
12.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+