MojAndroid

Vo výbere TOP Android hry týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie mobilné Android hry v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojimi funkciami, grafickým prevedením či celkovým dojmom. Ak máte nejaký zaujímavý tip na Android hru, neváhajte sa oň podeliť v diskusii pod článkom. Veríme, že si vyberie každý z vás!

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 37. týždeň 2017

Middle-Earth: Shadow of War

Shadow of War je akčné RPG, ktoré poskytne unikátny bojový zážitok v reálom čase. Hra vás prenesie do mohutného boja proti Sauronovým silám a nebude chýbať ani množstvo hrdinov zo série Pán Prsteňov. Predpokladá sa tiež lepšia optimalizácia pre smartfóny resp. prispôsobené ovládanie pre dotykové obrazovky. Zaujímavosťou však bude tzv. Nemesis System. Ide o herný mechanizmus, ktorý spôsobuje, že vaši nepriatelia vedia si pamätajú a vedia využiť vaše predošlé úspechy a neúspechy. Taktiež odráža súperenie medzi ostatnými hráčmi. Hru si môžete predbežne zaregistrovať prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 1.7.2.51715
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.2.51715
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma

Math Shot Adding withing 10

Musí byť matematika nezáživná a nudná? A čo takto forma mobilnej hry na “zabitie” času v MHD alebo vo vlaku? Prichádza titul z dielne vývojára menom Sergey Malugin. Hra má názov Math Shot Adding withing 10 a prináša jednoduchú grafiku a kombináciu elementárnej matematiky, plnenie úloh a kreslenie po displeji. Ide o zábavnú hru, ktorej náročnosť sa postupne zvyšuje podľa vašich úspechov. Podľa vývojára práve toto analyzovanie úspešnosti a úprava náročnosti prináša zábavu pre skutočne široké vekové spektrum hráčov. Titul si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play bez ďalších poplatkov za cenu 1,99 eur.

Verzia: 3.2.0
Pôvodná cena: 1,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.2.0
Pôvodná cena: 1,99 €
Aktuálna cena: Zdarma

OPUS: Rocket of Whispers

Zatiaľ čo v predošlej hre ste s postavou robota Emetha s podporou doktorky Lisy vo vesmírnej lodi cestovali vesmírom a snažili nájsť cestu k planete Zem, v novinke sa zhostite dvoch postav – Johna a dievčiny Fei. Obaja v postapokalyptickom zasneženom svete po katastrofe ostali jediní preživší a prišli o svojich blízkych. V tomto svete sa vydávate na cestu po okolí, kde sa snažíte nájsť potrebné komponenty pre stavbu rakety vo výrobnej fabrike. Po pritom zbierate rôzne artefakty aj vďaka, ktorým sa vám odkrýva história vášho sveta, priebeh katastrofy aj minulosť vašej postavy vo forme spomienok. Hra je dostupná zadarmo prostredníctvom Obchodu Play. Obsahuje však in-app nákupy.

Verzia: 2.6.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.6.1
Aktuálna cena: Zdarma

NOUKK

V rámci tohto herného titulu z dielne Koshioshi sa ocitnete v koži milej bytosti, ktorá sa snaží raziť si cestu za svojou láskou. Okrem toho stretnete na ceste aj ďalšie bytosti, ktoré sa pokúsite zachrániť. Ide o zaujímavý príbeh a skutočne príjemne graficky spracované prostredie hry. K dispozícii je celkovo 5 svetov a až 30 levelov. Tvorca sa chváli tým, že hra neobsahuje žiadne skryté in-app poplatky a dokonca ani reklamy. Hru NOUKK si teda môžete stiahnuť bez ďalších poplatkov prostredníctvom Obchodu Play za sumu 2,99€.

Verzia: 1.8
Aktuálna cena: 2,29 €
Verzia: 1.8
Aktuálna cena: 2,29 €

Learn (Japanese) Kana The Fun Way!

Chceli by ste sa rýchlo a hlavne jednoducho naučiť po japonsky? Jednou z prvých vecí je znalosť japonských znakov. Ľahko a hernou formou vám napomôže titul Learn (Japanese) Kana The Fun Way z dielne Thylacine Studios LCC. Nechýba viacero režimov, rebríček hráčov, 14 výziev, ktoré musíte prekonať alebo tiež chytľavý soundtrack a zaujímavé vizuálne efekty. Aplikáciu si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play za sumu 1,99 €.

Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: 1,99 €
Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: 1,99 €
23.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+