MojAndroid

Vo výbere TOP Android hry týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie mobilné Android hry v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojimi funkciami, grafickým prevedením či celkovým dojmom. Ak máte nejaký zaujímavý tip na Android hru, neváhajte sa oň podeliť v diskusii pod článkom. Veríme, že si vyberie každý z vás!

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 34. týždeň 2017

Data Wing

Samotné hranie pozostáva z veľmi štýlového, neónovo ladeného 2D prostredia. Ako reprezentant okrídlenej časti dát musíte prechádzať rôznymi „cestičkami“, vyhýbať sa prekážkam a úspešne dôjsť do cieľa. Niekedy ste oklieštení časom, za ktorý musíte daný level prejsť, čo nie je vždy až také jednoduché.  Hra sa ovláda klasicky jednoducho – pohyb indikujete dotykom na ľavú či pravú časť displeja. Hru Data Wing si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play bez ďalších poplatkov úplne zadarmo.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Miss Fisher and the Deathly Maze

Herný titul z dielne Tin Man Games vás prenesie približne do roku 1920 a poskytne vám napínavý a detektívny príbeh v šikovnom spracovaní. Prvý diel hry je vo svojej podstate samotná zápletka. Druhý diel následne prináša napínavý príbeh nasledujúcich udalostí. Hru dopĺňajú autentické ilustrácie a takisto prináša veľmi príjemné grafické spracovanie. Titul Miss Fisher and the Deathly Maze si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo. Obsahuje však in-app nákupy.

Verzia: 7032
Aktuálna cena: Zdarma

Pixel Punchers

Boxérske bitky v ringu sú čoraz populárnejšou športovou aktivitou aj v našich končinách a informácie o svetových zápasov doslova obletia média. Ak máte o tento druh športu záujem, určite si vyskúšajte herný titul zameraný práve na tento druh športu. Hra ponúka kariérny mód, ktorý prináša až 20 výziev, nechýbajú rôzne kategórie či stupne hrania a v priebehu hry je možné odomknúť aj viac ako 20 bojovníkov, s ktorými budete boxovať. Titul Pixel Punchers ponúka jednoduchú grafiku a je dostupný na stiahnutie zdarma v Obchode Play. Obsahuje však in-app nákupy.

Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma

Hot Guns

Novinka z poľskej dielne je presne hrou na odreagovanie počas dlhej cesty v MHD či jednoducho na vyplnenie voľných herných chvíľ. Ponúka jednoduchú grafiku a 2D prostredie, ktoré sa postupne v priebehu hry posúva a vám sťažuje hernú plochu. Pozitívnou správou je, že táto hra podporuje aj externé ovládače pripojené prostredníctvom technológie Bluetooth. Titul Hot Guns je k dispozícii na stiahnutie bez ďalších poplatkov úplne zadarmo.

Verzia: 0.1.1
Pôvodná cena: 2,19 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.1.1
Pôvodná cena: 2,19 €
Aktuálna cena: Zdarma

Gemini

Ste hviezda. Zdá sa vám to nereálne? V tomto video príbehu rozhodne nie. Ako jedna z dvoch hviezd putujete po úskaliach vesmíru. Prostredie hry je spracované skutočne príjemne a soundtrack hry pôsobí upokojujúco až relaxačne. Ak chcete hru, ktorá by vám navodila relaxačnú atmosféru a naladila vás na vlnu oddychu, toto je rozhodne dobrá voľba. Titul Gemini je k dispozícii na stiahnutie prostredníctvom Obchodu Play za sumu 1,79 eur.

Verzia: 1.1.5
Aktuálna cena: 2,39 €
Verzia: 1.1.5
Aktuálna cena: 2,39 €
3.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+