MojAndroid

Timber Story

Hier s podobným žánrom v obchode Google Play veľa nenájdeme a tak si ich vážime o to viac. V úlohe drevorubača sa ocitnete aj v titule Timber Story, ktorý sľubuje množstvo zábavy a akcie. Po istom čase hrania musím priznať, že hra vo mne zanechala dobrý dojem. Stromy totiž treba nie len narúbať, ale guľatinu aj bezpečne prepraviť z bodu A do bodu B, pričom za tento počin zinkasujete peniaze. Tie by sa vám mohli zísť pri stavaní vlastnej usadlosti, po ktorej ste vždy túžili.

Bez názvu t

Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma

CubicTour

Dnes tu mám aj čosi pre milovníkov logických hier. Cieľ hry je pritom veľmi jednoduchý. Vašou úlohou bude poskladať kocku, pričom máte obmedzený počet ťahov. Cieľ tak nie je ľahko dosiahnuteľný. Hru nájdete voObchode Google Play úplne zdarma, stiahnuť si ju môžete aj pomocou nášho nižšie priloženého odkazu.

 5 6

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Madden NFL Mobile

Ak zasa obľubujete športové hry, určite vás zaujme Madden NFL Mobile. Ako už názov napovedá, pôjde o mobilnú verziu populárnej desktopovej hry, kde si zahráte americký futbal.  Vyberte si svoj obľúbený tím a vydajte sa do žiare reflektorov. Tak čo, stanete sa majstrom, alebo len priemerným mužstvom? Nezabúdajte, tréning je dôležitý!

nfl nfl2

Verzia: 4.3.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.3.4
Aktuálna cena: Zdarma

Russian Winter Traffic Racer

Vraví sa – “nezažiješ, nepochopíš!” V prípade ruských ciest nám však postačí jedno video a všetci dobre vieme, ako to tam chodí. Ak sa k tomu pridá klzký povrch vozovky, či nie príliš priľnavé pneumatiky, nehoda je na svete. V tomto titule zasadnete za volant legendárneho “žiguláka” a poriadne si tu precvičíte svojej vodičské schopnosti.

y yy

Verzia: 1.19
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.19
Aktuálna cena: Zdarma

Rope’n’Fly 4

Predpokladám, že nikto z vás lietať nedokáže. To však len do momentu, keď objavíte zaujímavý titul s názvom Rope´n´Fly 4. Tu sa totiž stanete akýmsi kaskadérom, ktorý si myslí, že pomocou jediného lana sa na svet dokáže pozrieť na svet z oblakov. Skákať tu budete z budovy na budovy, pričom nevynecháte ani dvojičky, Eiffelovku, či podobné architektonické skvosty. Cieľ je pritom daný jasne – nespadnúť.

b bb

Verzia: 3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.1
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+