MojAndroid

Vo výbere TOP Android hry týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie mobilné Android hry v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojimi funkciami, grafickým prevedením či celkovým dojmom. Ak máte nejaký zaujímavý tip na Android hru, neváhajte sa oň podeliť v diskusii pod článkom. Veríme, že si vyberie každý z vás!

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 33. týždeň 2017

War Wings

Vašim hlavným herným cieľom bude dokázať, že práve vy ste pilotné eso so všetkými trikmi v rukáve. Každý kvalifikovaný pilot môže totiž lietať, ale nie každý môže toto vojenské prostredie prežiť. Musíte zničiť svojich nepriateľov či dokonca nálety nepriateľských lietadiel, aby ste dokázali svetu, kto je ten najlepší. Jedine tak sa dostanete ďalej. Titul War Wings prináša „real-time“ herný model až pre 4 vs. 4 hráčov. Hru si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo. Počas priebehu hrania sa však vyskytnú “in-app” nákupy.

Verzia: 5.1.37
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.1.37
Aktuálna cena: Zdarma

Monument Valley 2

Vašou úlohou je dostať sa s vašou postavou (v prvom dieli princeznou Idou) na vrchol stavby, kde umiestnite geometrický útvar. Aby ste to dosiahli, posúvate jednotlivé schody, meníte perspektívu alebo inak meníte tvar stavby. Popritom nestačíte žasnúť nad kreativitou tvorcov. V pokračovaní na vás čaká aj nový príbeh, ktorý si zahráte oproti prvému dielu hneď za dve postavy – matku Ro a jej dcéru. Hru Monument Valley 2 si môžete momentálne predbežne zaregistrovať v Google Play. Obchod vás notifikáciou upozorní v momente, keď bude hra dostupná.

Verzia: 1.2.9
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 2,79 €
Verzia: 1.2.9
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 2,79 €

Ristar

Príbeh hry je veľmi jednoduchý. Na mierumilovnú botanickú planétu Flora (Neera) zaútočili nepriateľskí votrelci vedení vodcom menom Greedy. Ten tyranizuje obyvateľov planéty, ktorí požiadajú o pomoc slávneho hviezdneho hrdinu Oruta. Na pomoc príde ale jeho syn Ristar – hviezdička s končatinami (pôvodne mal byť Ristar zajačik s veľkými flexibilnými ušami), ktorý musí nielen zachrániť obyvateľov planéty, ale aj svojho otca. Titul Ristar si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo. Obsahuje však “in-app” nákupy.

Verzia: 1.1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Framed 2

Titul s názvom Framed 2 pochádza z dielne vývojárov Noodlecake Studios Inc. Ide o priameho nástupcu titulu Framed, ktorý získal ocenenie Hideo Kojima’s Game Of The Year pre rok 2014. Novinka ponúka príbeh, v ktorom sa presúvate po jednotlivých častiach komiksu. Príbeh napreduje a vy postupujete v rámci hry práve obrázok po obrázku. Hra ponúka príjemné grafické spracovanie a je optimalizovaná ako pre mobilné telefóny, tak aj tablety. Framed 2 je k dispozícii na stiahnutie prostredníctvom Obchodu Play bez ďalších poplatkov za sumu 5,49€.

Verzia: 1.1.0
Pôvodná cena: 4,49 €
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: 1.1.0
Pôvodná cena: 4,49 €
Aktuálna cena: 4,99 €

Jazz Smash

Páči sa vám populárny titul Fruit Ninja? V tom prípade je obdobnou alternatívou aj hra Jazz Smash. Hlavnú úlohu tu nehrá len ovocie, ale aj rôzne iné predmety ako vázy, čaše či lebky, ktoré musíte tentokrát odbíjať ďalej prostredníctvom baseballovej pálky. Posúvanie sa levelmi je pomerne návykové a do pozadia hrá takisto dynamický soundtrack. Autentické zvuky ničenia sa takisto pokúsia udržať vašu pozornosť na prekonanie levelu. Hru Jazz Smash si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo.

Verzia: 1.3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.3
Aktuálna cena: Zdarma
27.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+