MojAndroid

Bandicoot Adventure In Jungle

Táto hra je skôr fanúšikovským výtvorom než oficiálnou hrou, ale ak ste fanúšikmi Crasha Bandicoota, tak vás na chvíľu zabaví. Na výber máte z troch úrovní, od najľahšej po najťažšiu a vašou úlohou je preskakovať prekážky, ktoré poznáte z populárnej hry.

Futurama: Worlds of Tomorrow

Nová Futurama bola asi najsťahovanejšou hrou za posledný týždeň. Futurama: Worlds of Tomorrow je svojím štýlom veľmi podobná The Simpsons: Tapped Out. Aj tu si staviate úplne od začiatku Nový New York, odomykáte postavičky a bavíte sa na vtipných dialógov Bendera, Frya, Amy, Profesora a Leely.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Race Kings

Race Kings je ďalšou závodnou hrou, ktorá prináša trošku odlišný koncept ovládania. Na začiatku vás hrou prevedie tutoriál, vďaka ktorému sa naučíte jazdiť. Na displeji musíte držať plyn, pri zákrutách vždy zabrzdiť, aby ste išli do driftu a potom znovu stláčať plyn tak, aby ste na tachometri udržali optimálnu rýchlosť. V obchode sa dajú kupovať nové autá a samozrejme ich aj následne vylepšovať.

Verzia: 1.51.2847
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.51.2847
Aktuálna cena: Zdarma

Sonic the Hedgehog™

Klasický titul Sonic od herného vývojára SEGA zaručene každý pozná. Známy modrý ježko nás baví už pár desaťročí a preto nemôžu chýbať tituly s ním aj na Androide. Hra Sonic the Hedgehog je asi “najtypickejší Sonic” zo všetkých titulov a okrem toho si ju môžete bezplatne stiahnuť, samozrejme s mikrotransakciami a reklamami.

Verzia: 3.2.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.2.9
Aktuálna cena: Zdarma

Crimson Warden

Tí, ktorí hľadajú kvalitné RPG hry s otvoreným svetom, by nemali prehliadnuť túto hru. Crimson Warden ponúka fantastický príbeh plný fantasy bytostí. Vy hráte za kráľovského bojovníka, ktorý musí chrániť ľudí v prekliatom kráľovstve, až dokým nepríde armáda. Na ceste sa stretnete so stovkami nepriateľov a aby ste boli na nich pripravení, musíte za pochodu vylepšovať svoje schopnosti.

Verzia: 0.14
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.14
Aktuálna cena: Zdarma

3.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+