MojAndroid

Transformers Age of Extinction

Iste ste už zachytili informáciu o tom, že do kín sa vracia film o nadprirodzených robotoch a to ešte s lepšími postavami a ešte pútavejším dejom. Hra pritom nebude iná ako film. Transformovať sa tu budete z dopravných prostriedkov, pričom každá postava má ten svoj predurčený. Úlohou bude bežať centrom mesta a zničiť všetkých Decepticonov, ktorí vám budú stáť v ceste. A to buď zbraňou, alebo v priamom súboji mečom. Všetky svoje zbrane si navyše môžete neskôr ešte vylepšovať.

 

The Walking Dead: Season Two

A je to tu! Dlho očakávané pokračovanie obľúbenej filmovej hry The Walking Dead sa konečne dostalo aj na platformu Android. Myslím, že opisovať cieľ hry by bolo v tomto prípade zbytočné. V pútavom príbehu bude vašou úlohou plniť preddefinované príkazy, pričom po ich úspešnom splnení sa dostanete vždy o kus ďalej. V tejto chvíli je ale ťažko povedať, či je The Walking Dead: Season Two už posledným dielom hry inšpirovanej obľúbeným seriálom, alebo sa dočkáme opäť pokračovania.

The Walking Dead: Season Two - screenshot

Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma

 

Gullu

Určite aj vy poznáte tie infarktové stavy, keď sa vám nedarí v práci, v škole, vo vzťahu, alebo vám neslúži zdravie. Možno ste už pri týchto situáciach vyskúšali antistresové prívesky či loptičky, ale čo by ste povedali na antistresovú hru? Práve takou Gullu je. Na začiatku hry si vyberiete objekt, ktorý chcete zničiť, pričom na výber máte auto, autobus, lietadlo a postavu. Po týchto objektoch budete búchať palicou, po zasiahnutí pritom budete musieť zbierať časti, ktoré z objektu odletia. Nevýhodou hry môže byť, že objekt aj po niekoľkých minútach ničenia ostáva nepoškodený, čo ale hre s kreslenou grafikou zrejme nemôžeme vyčítať.

Gullu - screenshot

 

Zombie Killer

Píše sa rok 2048, našu planétu napadli zombie. To neznie príliš realisticky, že? V hre Zombie Killer je však zrejme možné skutočne všetko. Invázia chodiacich mŕtvoliek neveští nič dobré a je len na vás, aby ste tieto príšery zastavili. Ako? To už nechám na vás – na výber máte totiž hneď niekoľko druhov zbraní, ktorými im môžete zmariť plán ovládnuť planétu Zem.

Zombie Killer - screenshot

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

 

Call Of Warships:World Duty

Vitajte späť v 20. storočí, v čase najväčších nepokojov a vojen. A práve súčasťou tej budete v hre Call Of Warships:World Duty. Nebude to však taká obyčajná strieľačka, bojovať totiž budete na mori. A to proti najmodernejším a najvýkonnejším vojenským lodiam, aké v tej dobe existovali.  Aby ste to nemali také jednoduché, zo vzduchu na vás pritom budú útočiť bombardérske lietadlá, ktoré vám pekne znepríjemnia život. Ak by som mal hru Call Of Warships:World Duty opísať jednou vetou, povedal by som, že som si už dávno nezahral tak prepracovanú vojnovú hru. Aj preto ak ste milovníkom tohto žánra, odporúčam si ju stiahnuť.

Call Of Warships:World Duty - screenshot

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+