MojAndroid

Angry Birds Evolution

Naštvané vtáky patria medzi najpopulárnejšie postavičky mobilných hier. Ich sláva síce nie je na vrchole tak ako na začiatku vývoja Android a iOS smartfónov, ale fínsky vývojar sa stále snaží priniesť novšie variácie titulu Angry Birds. Tentokrát prišiel s hrou Angry Birds Evolution, ktorá si požičala 3D postavičky vtákov z filmu, ktorý mal premiéru minulý rok. V novej hre bojujete v ringu proti zlým zeleným prasiatkám formou duelov.

Verzia: 1.16.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.16.0
Aktuálna cena: Zdarma

Asphalt Street Storm Racing

Fanúšikov Gameloftu a závodnej série Asphalt musí teraz hriať pri srdci. Francúzsky vývojár vydal novú hru Asphalt Street Storm Racing, ktorá vo vás znovu prebudí zbesilého šoféra. Nejedná sa o klasický Asphalt, ktorý už poznáte pár rokov, ale skor o typickú drag race závodnú hru. To znamená, že musíte krátky úsek prejsť za čo najnižší čas, prípadne poraziť aj vašich súperov. Rýchlosť vášho auta určuje schopnosť správneho preraďovania a samozrejme aj jeho vylepšovania.

Verzia: 1.5.0n
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.0n
Aktuálna cena: Zdarma

Castle Cats

Ak preferujete mačky pred psami, tak by vám táto hra nemala chýbať v smartfóne. Vo vašom hrade verbujete mačacích bojovníkov, ktorých posielate na misie proti psom a zázračným stvoreniam. Za celú hru môžete naverbovať viac ako 60 unikátnych bojovníkov, ktorých schopnosti sa hodia pre rôzne misie. Ak nechcete čakať, kým váš hrdina dokončí misiu, môžete priamo bojovať proti nepriateľovi a urýchliť tak váš progres. Hre dodávajú správnu atmosféru aj dialógy medzi hrdinami a nepriateľmi.

Verzia: 1.8.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8.6
Aktuálna cena: Zdarma

Grand Battle Royale

Grand Battle Royale je obrovská multiplayerová aréna, kde sa odohrávajú súboje medzi hráčmi. Do arény vstúpite tým najluxusnejším spôsobom – zoskokom s padákom. Hneď po vstupe musíte hľadať nejakú zbraň alebo hocijaký predmet, keďže s holými rukami sa ďaleko nedostanete. Hra je navrhnutá vo veľmi nádhernej pixelovitej grafike podobnej z Minecraftu. Fanúšikovia akčných a multiplayer hier si zaručene prídu na svoje.

Verzia: 2.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.7
Aktuálna cena: Zdarma

Motorcycle Racing

Ako poslednú hru sme pre vás vybrali oddychové závody s motorkami. V tejto hre musíte prejsť určitý úsek za čo najnižší čas. Vašu motorku riadite z pohľadu prvej osoby, taže sa môžete vžiť do kože motorkára, ktorý vo veľkej rýchlosti predbieha okoloidúce autá. Ale nezabúdajte na vylepšovanie vášho vozidla, prípadne kúpu ešte lepšieho.

Verzia: 2.2.3107
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.3107
Aktuálna cena: Zdarma

26.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+