MojAndroid

Crazy Taxi Classic

Prvý týždeň v júni odštartujeme klasickou arkádou Crazy Taxi Classic, ktorú veľmi dobre poznáte z počítačov. Táto šialená taxi hra ponúka dva herné módy – Arcade Mode a Original Mode. Vašou úlohou je zaviesť zákazníkov do želanej destinácii a musíte to stihnúť za určitý čas, inak vám ešte za jazdy vyskočia z taxíku. Na výber máte zo 4 taxikárov a hrou vás budú sprevádzať punk-rockové soundtracky.

Verzia: 2.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.6
Aktuálna cena: Zdarma

Fastlane: Road to Revenge

Máme tu ďalšiu autovú arkádu. Tentokrát namiesto rozvážania ľudí strieľate po autách. Z vtáčej perspektívy ovládate svoje auto, ktoré jazdí po niekoľkých pruhoch diaľnice a na aute máte pripevnenú zbraň, s ktorou ničíte autá pred vami, aby ste sa vyhli zrážkam. V menu si môžete zbrane, ale aj samotné auto vylepšovať. Hra je kompletne zdarma s mikrotransakciami, výhodou ale je, že si ju zahráte aj offline.

Verzia: 1.33.0.4943
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.33.0.4943
Aktuálna cena: Zdarma

Iron Blade: Medieval RPG

Populárny vývojár mobilných hier Gameloft vydal novú RPG hru, ktorá vás určite nesklame po grafickej stránke. Tentokrát sa pozrieme do stredoveku, kedy templári bojovali proti temnote. S vašim hrdinom bojujete proti nepriateľom rôzneho typu, ktorí majú aj magické schopnosti. Hra ponúka navyše inovatívne ovládanie pomocou gest, vďaka čomu môžete vykonať viac útočných manévrov.

Verzia: 1.5.1a
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.1a
Aktuálna cena: Zdarma

Witchers

Witchers je jednou z ďalších mobilných MMORPG hier, ktoré ponúkajú krásnu 3D grafiku s dychberúcimi animáciami. Pri týchto hrách nie je netypické, že sa tu stretávame s viacerými čarodejníkmi. V hre postupne prechádzate príbehom a pomaly odhaľujete pravdu tohto sveta. Witchers si môžete bezplatne stiahnuť z obchodu Play.

Zombie Gunship Survival

Svet znovu postihla zombie epidémia a vy musíte bojovať o prežitie. Napriek tomu, že sa nachádzate v bezpečí v lietadle, musíte byť podporou pre vaše jednotky na zemi. Vašou povinnosťou je zabíjať zombie a ničiť prekážky, zatiaľ čo vaši kolegovia plnia úlohy na zemi. Vo svojom tábore si potom budujete opevnenia a strategické budovy.

Verzia: 1.2.20
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.20
Aktuálna cena: Zdarma

5.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+