MojAndroid

Terminator Genisys: Future War

Veľmi populárna klasika Terminator prichádza v podobe mobilnej stratégie aj na Android. Ľudia sa v nekonečnej vojne snažia odporovať robotom, zatiaľ čo Genisys je zničený a Skynet offline. Zo začiatku je vašou úlohou vybudovať si vojenskú základňu a následne útočiť na nepriateľov, aby váš klan vyhral. Celou hrou vás bude sprevádzať nikto iný ako Arnold Schwarzenegger alias Terminator.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

To the Moon

Táto RPG hra bola spočiatku dostupná len na PC, avšak pred nedávnom si našla cestu aj do obchodu Play. Titul To the Moon sa stal okamžite vyhľadávaným práve vďaka úžasnému príbehu, ktorý patrí medzi tie najspracovanejšie na trhu. Príbeh je o splnení posledného želania smrteľne chorého pacienta, Johnyho. Jeho želaním je ísť na mesiac, zatiaľ čo lekári sa snažia cez spomienky zistiť, prečo si zvolil práve toto želanie.

Verzia: 2.0
Pôvodná cena: 1,99 €
Aktuálna cena: 4,69 €
Verzia: 2.0
Pôvodná cena: 1,99 €
Aktuálna cena: 4,69 €

Perfect Align – Reaction Game

Ak máte skvelé reakcie a ste tak trochu perfekcionistami, tak by vo vašom zariadení nemala chýbať hra Perfect Align. Tá otestuje vaše schopnosti, ale aj trpezlivosť, keďže ľahko sa po pár neúspechoch vystresujete. Ovládanie pozostáva z jedného úkonu a tým je dotknutie sa displeja, keď váš objekt narazí na ďalší. V obchode si môžete zakúpiť skiny objektov.

Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma

PES2017 – PRO EVOLUTION SOCCER

Síce takmer všetkým fanúšikom futbalu už skončila sezóna, to ale neznamená, že musia byť počas nasledujúcich mesiacoch bez futbalu. Pre tých, ktorým nevoní rekreačný futbal vonku s priateľmi, máme v zozname aj veľmi populárnu hru Pro Evolution Soccer v edícií 2017. Podobne ako PC verzia, aj tu očakávajte kvalitnú grafiku a pokročilé ovládanie. Stačí si vybrať mód, ktorých chcete hrať, váš obľúbený tím a počas prestupového obdobia budete mať o zábavu postarané.

Verzia: 2.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Last Day on Earth: Survival

Na záver sa chceme s vami podeliť o zombie hru. Nejde o klasických zombie, ktorých nájdete tisíce v obchode Play. Práve naopak, Last Day on Earth sa odlišuje tým, že skončíte na Zemi, ktorú postihla zombie apokalypsa, a vy každý deň bojujete o svoj život holými rukami. Musíte si postaviť prístrešok, zbierať suroviny, získavať zbrane a nástroje a bojovať s náhodnými zombie. Veríme, že si hru kvôli svojmu originálnemu konceptu zamilujete.

Verzia: 1.7.12
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.12
Aktuálna cena: Zdarma

29.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+