MojAndroid

Battle Bay

Veľmi známy vývojár Rovio, ktorý stojí za najhranejšou Android hrou Angry Birds, sa rozhodol skúsiť nové vody. A novými vodami myslíme hru Battle Bay, kde so svojim tímom bojujete proti skutočným hráčom na mori. Jedná sa o multiplayer v reálnom čase a vy musíte so svojími spojencami potopiť nepriateľské lode, aby ste vyhrali. Ovládanie môže zo začiatku pôsobiť trochu ťažkopádne, ale na to si časom zvyknete. Dôležitá je správna taktika a práve Battle Bay vám ukáže, či ste schopnými vodcami.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Beat Racer

Ak hľadáte v obchode Play originálnu endless hru, tak viete, že veľa toho nenájdete. Vo svete, kde každá nová endless hra má minimálny prínos, je Beat Racer veľmi zaujímavou alternatívou. Je to tzv. endless závod a vy ovládate vaše auto pohybom do strán alebo skákaním cez prekážky. Na trati sa vám zobrazujú aj beaty, ktoré, keď pozbierate, môžete využiť ako útok na dobiehajúce auto za vami. A aby toho nebolo málo, vašu jazdu bude sprevádzať kvalitná elektronická hudba plná beatov.

Verzia: 2.2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.2
Aktuálna cena: Zdarma

Bit Heroes

Ak ste milovníkmi RPG hier, tak Bit Heroes si pravdepodobne zamilujete. So svojou postavičkou chodíte do žalárov a bojujete tam proti nepriateľom a bossom. Boje prebiehajú vo forme duelov a vďaka výhram môžete získať príšery, ktoré sa pridajú na vašu stranu a budú bojovať za vás. Nájdete tu aj otvorený svet, kde sa zdržiavajú ostatní hráči. S nimi môžete bojovať, ale aj spriateliť sa.

Verzia: 1.1.03
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.03
Aktuálna cena: Zdarma

Injustice 2

Vývojárske štúdio Warner Bros si pre nás pripravilo ďalšiu hru, v ktorej nájdete svojich obľúbených DC hrdinov. Nájdete tu superhrdinov ako Superman, Batman, Wonder Woman, Flash alebo aj Green Arrow. Boje prebiehajú vo forme duelov s tým, že počas nich môžete vo vašom tíme meniť hrdinov za iných. Čo sa týka grafického spracovania, tak Injustice 2 patrí k absolútnej špičke na smartfónoch.

Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma

Hand spinner simulator

Po komplexnejších hrách by sa hodil menší oddych, nemyslíte? Určite ste si v poslednej dobe všimli celkom zvláštny trend, ktorý sa nazýva “hand spinner”. Možno ste si to aj vyskúšali a na chvíľu vás to zamestnalo. Nebojte sa priznať, že ste sa stali závislými na tejto hračke. Avšak šikovní vývojari využili tento trend a vydali aj softvérovú verziu hand spinneru. Síce nie je taká návyková ako fyzická verzia, ale možno si na pár minút oddýchnete.

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

14.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+