MojAndroid

Hydraulic Press Pocket

Prvý májový týždeň odštartujeme hrou, ktorá z vás na chvíľu spraví youtuberov. Hydraulic Press Pocket je o natáčaní videí a ich následnom nahrávaní na službu podobnú Youtube. Aké videá natáčate? S vašim hydraulickým lisom hľadáte a drvíte rôzne predmety. Môže to byť lopta, gumová kačka alebo aj Wolverinove drápy. Na tieto videá vám reagujú ľudia a často sa stáva, že sú plné hejtov. Vy musíte ale správne vyhodnotiť komentáre na základe toho, či sa jedná o pozitívnu alebo negatívnu spätnú väzbu.

Verzia: 1.04
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.04
Aktuálna cena: Zdarma

Raider-Legend

Raider-Legend patrí medzi typické kórejské MMORPG hry. Aj táto hra sa môže pýšiť krásnou 3D grafikou s úžasnými animáciami. Na začiatku máte na výber zo štyroch hrdinov, aby ste potom mohli s nimi objavovať celú mapu sveta. Celkový počet máp je 17, takže sa nemusíte báť, že všetko rýchlo spoznáte. Hranie prebieha v reálnom čase a bojovať sa dá systémom 1v1, 3v3, 5v5 alebo v aréne.

Verzia: 1.0.0.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0.4
Aktuálna cena: Zdarma

Pictionary™

Na prvý pohľad sa môže zdať, že Pictionary je hra pre deti, ale opak je pravdou. V skutočnosti sa zabavia/potrápia aj dospelí, keďže zistíte, že expresívne kreslenie nie je jednoduchou záležitosťou. Systém vám automaticky pridelí náhodného hráča, ktorý vám nakreslí obrázok. Vy potom musíte na základe tohto obrázku uhádnuť slovo alebo názov. Keď to uhádnete, musíte zas vy na papieri vyjadriť náhodné slovo, ktoré ste si vylosovali.

Verzia: 1.28.1
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.28.1
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: Zdarma

Game Studio Tycoon 3

Snívali ste niekedy o vyvoji vlastných hier? S Game Studio Tycoon 3 máte aj vy možnosť zistiť, aký je to pocit byť vývojárom hier. Hneď na začiatku obdržíte menší finančný obnos a jednoduché štúdio, v ktorom zamestnávate jedného vývojára. Váš zamestnanec môže pracovať na troch projektoch súčasne. V každom projekte musíte nastaviť základné veci, ako sú názov hry, typ hry, žáner, platforma, dôležitosť rôznych elementov alebo deadline. Keď je vaša hra hotová, vy ju už len vydáte a sledujete recenzie a príjem. Ako to už ale býva s vývojom hier, aj tu budú vaše prvé pokusy skôr neúspešné ako úspešné.

Verzia: 1.3.2
Aktuálna cena: 4,19 €
Verzia: 1.3.2
Aktuálna cena: 4,19 €

Memory Limit

Veríte, že máte skvelú pamäť? Tak to dokážte s hrou Memory Limit, ktorá dá vášmu mozgu riadne zabrať. Na ploche sa vám zobrazí niekoľko kariet, vy sa ale musíte držať pravidiel, ktoré nájdete nad nimi. Na základe týchto pravidiel musíte vyhodiť tie správne karty. Prvé levely prejdete bez problémov, ale v ďalších sa pridávajú nové pravidlá a tie staré sa označujú len číslami. To znamená, že ak budete mať text Follow Rule 3, musíte si spomenúť, aké bolo tretie pravidlo. Pomýliť sa môžete len dvakrát a aby toho nebolo málo, pod tlakom vás bude držať aj časovač.

Verzia: 0.93
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.93
Aktuálna cena: Zdarma

6.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+