MojAndroid

CATS: Crash Arena Turbo Stars

Tento týždeň odštartujeme s bitkami malých robotov. Výhodou Crash Arena Turbo Stars je, že v skutočnosti nebojujete priamo v aréne. Áno, vašou jedinou úlohou je postaviť čo najsilnejšieho robota a zvyšok už necháte na automatické súboje. Vďaka nazbieraným častiam si môžete vylepšiť zbraň, kolesá, pridať nálepky alebo dokonca zmeniť celé telo robota. O titul majstra sveta sa môžete pobiť aj s ostatnými hráčmi cez multiplayer.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Hook

Pre tých, ktorí milujú puzzle hry, tak aj v tomto týždni máme pre vás jeden tip. Hook je jednoduchou a oddychovou hrou, vývojári nechceli nič komplikovať, tak sa rozhodli, že hra bude obsahovať len čistý gameplay a upokojujúcu hudbu. V hre sa snažíte “sťahovať” čiary tým, že sa dotknete bodiek, treba ich ale sťahovať v správnom poradí. Jedinou nevýhodou je, že 50 levelov prejdete za hodinu.

Verzia: 1.06
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.06
Aktuálna cena: Zdarma

Missile Escape

Missile Escape patrí ku klasickým lietadielkovým hrám, kde je dôležité nenechať sa zasiahnuť raketou. Keďže sa jedná o endless hru, tak sa vám počíta skóre na základe toho, koľko ste leteli, nazbierali hviezd alebo nechali vybuchnúť rakiet. Príjemným oživením sú aj levely, v ktorých na vás vždy čakajú tri úlohy. V obchode hry si môžete za hviezdičky zakúpiť lietadlá s lepšími schopnosťami.

Verzia: 1.3.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.8
Aktuálna cena: Zdarma

MouseBot

Teraz prichádza na rad niečo akčnejšie a tým je hra MouseBot. V nej ovládate mechanickú myšku, ktorej sa snažíte pomôcť utiecť z laboratória. Aj keď vám hranie môže pripomínať závody áut, tak ľahké to zas nie je. Počas prechádzania každým levelom budú na vás striehnuť rôzne prekážky, ktorými buď musíte prejsť alebo sa im vyhnúť.

Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.1
Aktuálna cena: Zdarma

Remove Airline Passenger

Určite ste posledné dni počuli príbeh o tom, ako United Airlines násilne vyhodili pasažiera z lietadla. Nuž, netrvalo dlho a my sme sa dočkali aj hernej paródie na túto situáciu zo života. Remove Airline Passanger je obyčajnou endless hrou, v ktorej udierate pasažierov počas toho, ako sa prechádzate po uličke lietadla. Pasažieri sú rozmiestnení z obidvoch strán a vy musíte každého “odmeniť” štedrou ranou.

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

23.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+