MojAndroid

TRANSFORMERS: Forged to Fight

Kto by nepoznal slávnu filmovú sériu Transformers? V novej hre Forged to Fight boli povolaní všetci Autoboti, Decepticoni, Predaconi a Maximali, aby bojovali o nadvládu vo vesmíre Transformers. Bojuje sa na štýl duelov, kde využívate rôzne typy útokov (slabý, mierny, silný) a špeciálne schopnosti jednotlivých Transformerov. Týchto botov môžete získavať z vesmíru Transformerov.

Verzia: 5.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

klocki

Od akčných Transformerov prejdeme k oddychovke. V hre klocki je vašou úlohou pospájať dokopy rôzne druhy čiar. Vďaka relaxačnej hudbe si s touto hrou oddýchnete vždy po náročnom dni v práci alebo v škole.

Verzia: 1.08
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.08
Aktuálna cena: Zdarma

Tiny Gladiators

Tiny Gladiators kombinuje prvky z akčný a RPG hier. Po 10 rokoch cítite, že prišiel ten čas, kedy by ste mali pomstiť svojho otca. Na ceste za vašou pomstou natrafíte na niekoľko gladiátorov a bossov, ktorých musíte poraziť. Dôležité je vylepšovať si zbrane a brnenie, aby ste mali šancu proti stále silnejším a silnejším nepriateľom. Ak vám obtiažnosť nestačí, choďte do “Survival mode”, kde na vás číhajú všetky nebezpečenstvá.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zenge

Táto puzzle hra rozpráva príbeh o osamelom cestovateľovi s menom Eon, ktorý uviazol medzi svetom a časom. Zenge je ďalšou oddychovkou vo výbere pre tento týždeň. Nemáte tu žiadne ocenenia ani tutoriál, len gameplay, ktorý vám ukáže svet osamelého hrdinu. Hranie funguje spôsobom, že posúvate útržky obrázkov tak, aby zapadali do seba. Nie je to ale tak jednoduché, ako sa môže na prvý pohľad zdať.

Verzia: 1.03
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.03
Aktuálna cena: Zdarma

Cube Escape: The Cave

Starší pán sa snaží vstúpiť do tajomnej jaskyni, kde stretáva povedomého cudzinca, ktorý potrebuje vašu pomoc. Táto logická hra je o riešení hlavolamov. K ním sa dostanete tak, že sa dotknete interaktívnych predmetov. Budete napríklad zachraňovať muchy pred pavúkmi, odomykať dvere alebo zbierať predmety pre využitie neskôr. Vnútri jaskyni sa pohybujete šípkami na bokoch.

Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma

15.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+