MojAndroid

Chameleon Run

Chameleon Run je klasickým autorunnerom s veľmi inovatívnym gameplayom a grafikou. S vašou postavičkou bežíte a skáčete po doskách. Hranie je postupne ťažšie a ťažšie, neskôr budete musieť robiť dlhšie skoky alebo dokonca meniť farbu panáčika na základe plošiny, na ktorú práve dopadávate. Chameleon Run je dočasne dostupný zadarmo na obchode Play a ako bonus vás prekvapí aj menu kompletne v slovenčine.

Verzia: 2.1.0
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: 2,19 €
Verzia: 2.1.0
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: 2,19 €

Crash of Cars

Crash of Cars patrí medzi veľmi podarené multiplayere. Cieľom hry je zbierať korunky a nenechať sa zničiť. V hre ovládate svoje auto a získavate špeciálne zbrane, s ktorými ničíte svojich nepriateľov. Čo sa týka upravovania, tak máte dostupných 30 rôznych áut s 30 jedinečnými skinmi. V tejto súťaži vyhráva ten, kto získa najviac koruniek.

Verzia: 1.1.90
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.90
Aktuálna cena: Zdarma

Omino!

Ak si chcete oddýchnuť pri hraní hier, tak aj takýto tip na hru pre vás máme. Omino patrí k oddychovým hrám, ktorá nevyžaduje reflexy a ani sa toľko pri nej nezapotíte. Vašou úlohou je umiestňovať farebné krúžky na plochu, tie vám prichádzajú v určitom poradí a vy ich musíte umiestniť aspoň 3 vedľa seba. Zo začiatku je to jednoduché, na konci ale aj tak skončíte so zaplnenou plochou, čo znamená koniec hry.

Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Dynasty Warriors: Unleashed

Dynasty Warriors je veľmi akčnou 3D hrou, v ktorej bojujete za svojho hrdinu proti horde nepriateľom, ktorá ochraňuje Bossa. Počas toho ako sami bojujete s desiatkami nepriateľov, sa budete cítiť ako v nejakom filme. Pre boj si môžete zvoliť jedného z 48 legendárnych hrdinov z dynastie bojovníkov a každý z nich má unikátne schopnosti.

Verzia: 1.0.16.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.16.3
Aktuálna cena: Zdarma

Forge of Glory

Forge of Glory je mierne netypickou 3D akčnou RPG hrou. Počas bitiek máte k dispozícií niekoľko hrdinov, s ktorými sa snažíte poraziť nepriateľa. Vašich hrdinov ale nijako neovládate, ich útoky závisia len od toho, akú kombináciu farebných puzzle vyberiete v malom okne vpravo dole. Okrem toho, že musíte zbierať kartičky hrdinov, nezabúdajte aj na budovanie vlastného mesta.

Verzia: 1.5.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.7
Aktuálna cena: Zdarma

8.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+