MojAndroid

Power Rangers: Legacy Wars

Niektorí z vás si možno pamätajú slávnych Power Rangers, ktorí ešte dávnejšie bežali v televízií. Teraz si už môžete aj na vašom mobile zahrať hru s ochrancami v “halloweenskych” kostýmoch a s prilbou na hlave. Power Rangers: Legacy Wars ponúka okrem súbojov s reálnymi hráčmi, aj užasnú 3D grafiku, ktorá konkuruje konzolovým hrám. V hre môžete získať vyše 40 bojovníkov Power Rangers, takže sa nemusíte báť, že sa vám žiadny nebude pozdávať.

Verzia: 2.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Ninja Arashi

Arashi je bývalý legendárny nindža, ktorý bojuje proti skorumpovanému svetu, aby zachránil jeho syna, ktorého uniesol diabolský Orochi. Arashi sa dostal z väzenia a vydáva sa na cestu, ktorú mu znepríjemňujú Orochiho kumpáni. Ninja Arashi je klasickou plošinovkou s nindža tématikou. Odporúčame vylepšovať si svoje schopnosti za nazbierané zlato alebo diamanty.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Dragonstone: Guilds & Heroes

Dragonstone je klasickou RPG hrou, v ktorej si do bitiek vyberáte vlastných hrdinov a objavujete neznámy svet. Zoberte svoju partiu a porazte všetky veľké príšery na ceste za slávou. V hre nájdete kampaň s 15 bossmi, ale nechýba ani multiplayer s reálnymi hráčmi, s ktorými môžete aj komunikovať. Nezabúdajte popri tom budovať svoju dedinku.

Verzia: 1.1.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.5
Aktuálna cena: Zdarma

Deep Town: Mining Factory

Deep Town je sci-fi hrou, ktorá sa snaží ukázať, ako by to vyzeralo, keby sme ťažili cenné materiály na iných planétach. Spolu s umelou inteligenciou sa musíte prevŕtať veľmi hlbokou kôrou. Zo začiatku vám pomáha oheň alebo autonómni roboti. Počas kopania môžete naraziť aj na vzácne kovy, drahokamy alebo cenné nálezy, ktoré sa dajú neskôr speňažiť. Archeológovia vám zas pomôžu preskúmať jaskyne a odhaliť tajomstvá neznámej planéty.

Verzia: 3.2.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.2.4
Aktuálna cena: Zdarma

Counter Terrorist-SWAT Strike

Túto hru vám príliš predstavovať nemusíme. Jedná sa o ďalší titul podobný slávnej hre Counter-Strike z počítačov. Tentokrát sa ale stretávame s názvom Counter Terrorist a určite už tušíte, že za teroristov si tu nezahráte. Hranie si môžete zjednodušiť automatizovaním niektorých činností. Napríklad vám stačí zamieriť na nepriateľa a zbraň sama vystrelí alebo si zvoľte automatické nakupovanie nábojov.

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
3.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+